Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Masa Bayrağı

Kamu ve özel sektör işletmeleri ve kurumlarının yönetim birimleri odalarındaki çalışma masalarında, ülke ve kuruma ait bayraklar yer alabiliyor. Küçük ebatlı bayraklar, masa bayrağı olarak tasarlanıyor ve kullanılıyor. Türk bayrağı yanında kurumlara ait farklı tasarım özelliklerine sahip bayraklarda kullanılıyor.

Masa bayrağı çeşitleri genelde üst düzey yönetim kadrolarının odalarında yer alıyor ve işletme bayrağı olarak kullanılıyor. İhtiyaç duyulan her türlü bayrak tasarım ve üretimleri yapılıyor. İşletmelerde ve kamu kurumlarında, kurumu temsil eden bayraklar, çalışma masalarının en önemli aksesuarlarından birisidir. Masa bayrakları için farklı ölçüler kullanılıyor ve bayrağın kullanılacağı odanın genişliğine, konulacağı masanın büyüklüğüne göre farklı boyutlar tercih ediliyor.

Dijital baskı tekniği ile üretilen masa bayrağı çeşitleri, çift kat saten kumaştan yapılır ve renklerin daha canlı olması sağlanır. Masa bayraklarının üretiminde canlı renklerin kullanılması, bayrakların en önemli özelliklerinden birisidir. Masa bayrağı çeşitlerinin tümünde sıcak kesim tekniği kullanılıyor ve kenar yapılarının düzgün olması sağlanıyor.

Farklı ölçülerde talep edilen tüm masa bayraklarında baskı kalitesi yüksektir ve yenilikçi teknolojiler kullanılarak üretilir. Bayraklar, iç ve dış mekanlarda farklı alanlarda, farklı amaçlar için kullanılabiliyor. Masa bayrakları ise iç mekanlarda kullanılan, masa üstü bayrakları olarak tanımlanır. Saten kumaş üzerine dijital baskı teknikleri kullanılarak hazırlanır ve Türk bayrağı, kurum bayrağı olarak farklı boyutlarda üretilir.

Masalar üzerinde kullanılan küçük boyutlu bayraklar, aynı platform üzerine monte edilen bayrak direği sayısına göre tekli, ikili, üçlü gibi farklı sayılara göre çeşitlendirilebiliyor. Bayrak baskıları çift taraflı olarak yapılıyor ve uygulanan baskıların diğer yüzeye yansıma yapmaması için özel kumaş yapıları kullanılıyor.

Masa Bayrağı Üretimi Nasıl Yapılır?

Bayrak çeşitlerinin tümünün üretimi için deneyim ve yenilikçi teknolojilerin kullanılması önemlidir. Masa bayrağı üretimi için talepler, Türk bayrağı, başka ülke bayrakları ya da kurum ve işletmelere ait özel tasarlanmış bayraklar için yapılabiliyor.

Masa bayrakları üretimleri bir arada kullanılacak olan bayrak sayısına göre bayrak diğeri ve bağlantı platformu kullanılarak yapılır. Masa bayrakları için kurumsal bayrak tasarımlarını hazırlayanlar, dijital ortamda tasarımlarını göndererek ve bayrak ölçülerini belirterek siparişlerini verebiliyor.

Profesyonel olarak yapılan çalışmalarla tüm kurum ve kuruluşların talepleri karşılanıyor. Masa bayrağı üretimleri, kurumların taleplerine göre istenilen sayılarda ve özel boyutlarda yapılabiliyor. Masa bayraklarının üretim aşamaları hakkında bilgi alabilenler, en kaliteli bayraklara kısa sürede sahip olabiliyor.

Masa bayrağı üretim aşamaları şunlardır:

 • Türk bayrağı ve diğer bayrak baskı tasarımları hazırlanır,
 • Bayrak için kaliteli kumaş seçilir,
 • Dijital ortamda tasarımlar hazırlanır ve bayrak boyutları belirlenir,
 • Kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile bayrak görseli aktarılır,
 • Bayrak kumaşına çift taraflı baskı yapılır,
 • Bayrak boyutlarına uyumlu ölçülerde bayrak diğeri seçilir,
 • Bayrak platformu üzerine montajı yapılır.

Bu işlem aşamalarında sonra masa bayrağı üretimi tamamlanmış olur ve müşteriye teslim edilir. Özel ambalajı içerisinde gönderilir ve kullanılacağı masaların üzerini süslemeye başlar. Masa bayraklarının çeşitleri, aynı platformdaki bayrak sayısı ile oluşturulabiliyor.

En çok kullanılan masa bayrağı çeşitleri arasında çift direkli olanlar yer alıyor. Kurum ve işletmeler, Türk bayrağı ve kurum bayraklarını tercih ediyor ve tüm üretim aşamaları bayrakların görsel tasarımlarına göre kaliteli kumaşlar kullanılarak, çift taraflı baskı işlemleri yapılıyor.

Bayrak üzerinde yer alan baskının kalıcı olabilmesi için yüksek derecede baskılar yapılıyor. Bunun için dijital baskı cihazları kullanılıyor ve baskı için 200 -220 °C arasında ısıya ihtiyaç duyulur.

Çift kat saten kumaş olarak üretilen bayrakların baskıları ayrı ayrı yapılıyor ve daha sonra sıcak kesim yöntemi ile birleştirilerek kaliteli bayrak olarak üretiliyor. Bayrakların, bayrak direklerine geçirilebilmesi için bayrak kenarlarına fitil dikilir ve direk üzerinde dik ve düzgün durması sağlanır. Üretimler, yeni teknolojiler ile yapılır.

Farklı Tasarımlarla Masa Bayrağı Çeşitleri

Kurumsal yapıya sahip olan özel işletmeler ve kamu kurum ve kuruluşları, markalarına özel bayrak tasarımları yaptırabiliyor. Masa bayrak çeşitleri arasında yer alan farklı tasarımlara sahip özel bayraklar, firmaları temsil eden grafik tasarımlarına sahiptir.

Her kurumun yönetim kademelerindeki yöneticilerin çalışma masalarında bu bayraklar, masa bayrağı olarak kullanılıyor. Masaların üzerinde özel boyutları ve bayrak direk sistemleri ile kullanılan masa bayraklarının boyutları birbirine eşittir. Üretim yapılırken, bayrak bağlantı aparatı üzerinde en az iki bayrak diğeri yer alabiliyor.

Bunlardan birisi Türk bayrağı diğeri ise kuruma ait farklı tasarımlarla hazırlanan özel bayrak türüdür. Farklı tasarımlarla hazırlanan her türlü masa bayrak üretimi, kaliteli kumaş çeşitleri kullanılarak yapılıyor. İşletmelere ait bayrak çeşitleri, tasarım özellikleri ile ortaya çıkıyor. Kurumlara ait bayraklar üzerinde, marka logoları ve renkleri kullanılıyor.

Her işletme için özel tasarım çalışmaları yapılabiliyor ve önceden bayrak tasarımını yaptırmış olan firmalar, bayraklarının dijital tasarımlarını ya da görsellerini göndererek, masa bayrakları için boyutlarını belirleyerek siparişlerini verebiliyor. Ülke bayraklarının tasarımları kanunla belirlenmiştir ve farklı tasarımlar kullanılmaz. Farklı tasarımlar, kurumlara ait özel bayrak çeşitleri için yapılır.

Yapılan tasarım çalışmaları, her kurum için özel çalışmaların yapılabildiğini ve farklı sayılarda bayrak diğerlerine göre çeşitlendirmeler yapılabildiğini gösteriyor. Farklı tasarımlarla birden fazla masa bayrağı hazırlanabiliyor ve bir arada kullanılabiliyor. Özel tasarımlarla hazırlanan bayrakların sayısına göre bayrak direkleri sayısı belirleniyor ve tüm talepler karşılanıyor.

Kullanışlı Masa Bayrağı Modelleri

Masaların aksesuarı olarak kullanılan masa bayrağı modelleri için farklı ölçüler kullanılıyor. Bayrak modelleri, ülke, kurum bayrağı, bayrak direği sayısına göre belirleniyor. Kullanışlı bayrak modelleri için T tipi ya da L tipi türler kullanılabiliyor.

Masalarda kurumları ve ülkeyi temsil eden bayrakları bulundurmak isteyenler için en kullanışlı masa bayrak modelleri için 15x22.5 cm boyut ölçüleri kullanılıyor. Özel durumlar ya da kurumların taleplerine göre farklı boyutlar kullanılarak istenilen modeller hazırlanabiliyor.

Masa bayrakları için tercih edilebilecek modeller için şunlar gösteriliyor:

 • Tekli masa bayrak direği modeli,
 • İkili masa bayrak direği modeli,
 • Üçlü masa bayrak direği modeli,
 • T tipi masa bayrak direği modeli,
 • L tipi masa bayrak direği modeli,

Tüm masa bayrağı modellerinde kullanılan bayraklardan birisi Türk bayrağıdır. Diğer bayraklar kurumlara göre özel tasarlanıyor ve kaliteli kumaşlarla daha kullanışlı olması sağlanıyor.

Masalarda kullanılacak olan küçük boyutlu bayraklar için saten kumaşlar kullanılıyor ve canlı renk seçenekleri ile dijital baskılar yapılarak daha kullanışlı olmaları sağlanıyor. Masa bayrak çeşitleri için ülke bayrakları her zaman ön planda tutuluyor ve özel tasarlanan işletme bayrakları modellerinin ölçüleri de aynı oluyor.

Masa Bayrağı Ölçüleri Nelerdir?

Dijital baskı teknikleri ile hazırlanan masa bayrağı çeşitlerinin ölçüleri, standart ya da özel olarak belirleniyor. Çift kat saten kumaş ve arasına özel astar kullanılarak üretilen bayraklarda sıcak kesim tekniği kullanılıyor. Bu kesim tekniği sayesinde bayrakların kenarları daha düzgün ve eşit oluyor. Bayrakların tasarımlarına göre farklı renkler kullanılıyor ve tüm renklerin canlı olmasına dikkat ediliyor.

Masa bayrağı modelleri için en çok kullanılan ölçüler şunlardır:

 • 8x10 cm,
 • 8.5x25 cm,
 • 10x30 cm,
 • 15x22.5 cm,

Masa bayraklarının ölçüleri, bayrak kesim modellerine göre belirlenebiliyor. Masa bayrak modelleri, düz bayrak, kırlangıç bayrak ya da üçgen bayrak olarak çeşitlendirilebiliyor. Bayraklar için belirlenen ölçülerde, tüm bayrak tasarımları istenilen sayıda üretiliyor ve bayrakların ölçülerine göre bayrak direği ölçüleri de belirleniyor.

Makam odalarındaki masalarda yer alan masa bayrakları çoğunlukla, L tipinde ve düz bayrak modeli olarak kullanılıyor. Tekli, üçlü, beşli gibi farklı sayılarda sunulan model seçenekleri, kurum ve işletmelerin, konumlarına, yapılarına, hizmet alanlarına göre tüm bayrak seçeneklerini kullanmalarını sağlıyor.

Uluslararası alanlarda faaliyet gösteren firmalar, Türk bayrağı yanında diğer ülke bayraklarını ve işletme bayrağını bir arada kullanabiliyor. Masa bayrağı çeşitlerinde L tipi ve T tipi bayraklar için farklı ölçüler kullanılabiliyor. T tipi bayraklar için en çok tercih edilen ölçüler, 8x30 – 8.5x25 – 10x30 cm olarak belirlenmiştir.

Önceden yapılan tasarım çalışmalarını ve üretilen bayrak modellerini inceleyenler, kendileri için en uygun ölçüyü seçebiliyor. Farklı sektörlerde hizmet sunan işletmeler, bayrak tercihlerini farklı ölçülerde yapabiliyor ve siparişlerini farklı ölçülerde verebiliyor. Aynı bayrak tasarımları için her ölçüde üretimler yapılır.

Ofis Masa Üstü Bayrak

Ofislerde marka imajı ve kurumsallık için masa bayrağı çeşitlerine yer verilebiliyor. Masa üstü bayrakları olarak ikili bayrak, T masa bayrakları, 17’li eski Türk Devletleri bayrak seti, tekli Türk bayrağı gibi farklı seçenekleri kullanılabiliyor.

Ofis masalarında yer alan masa bayrakları için kullanılan saten kumaş üzerine dijital baskılar çift yönle olarak yapılır. Yapılan baskıların kumaşın diğer tarafına yansımaması için çift kat arasına özel astar kumaşı kullanılır.

Ofislerin kullanım alanı ölçülerine, ofis çalışma masasına göre seçilir. Küçük bir masa üzerinde büyük ölçülü bayrakların yer alması, ofis dekorasyonunda olumsuz bir görüntünün oluşmasına neden olacaktır. Bunun için bayrak kuması ve baskı kalitesi kadar, bayrak ölçüleri de önemlidir.

Ofislerdeki masaların üzerinde yer alan masa bayrağı modelleri için gümüş ya da sarı renkli krom kaplamalar kullanılıyor. Bayrak tabanı çapı ve bayrak direği boyu ölçüleri, seçilen modellere ve aynı platform üzerinde yer alacak olan bayrak sayısına göre belirleniyor.

Ofis masa üstü bayrakları için de standart ölçüler ya da talep edilen özel ölçüler ve kesim modelleri kullanılıyor. Masa bayrağı çeşitlerinde kurum ve kuruluşların logoları yer alıyor ve ofisleri ya da iç mekanları süsleyen en önemli ürünlerden birisidir.

Ofis masa üstü bayraklar, masaların ve ofislerin daha estetik görünüme sahip olmasını sağlar. Küçük boyutları ile az yer kaplarken, bayrak tasarımları ile imajın en iyi şekilde gösterilmesini de sağlar.

Kaliteli Masa Bayrağı Kullanım Alanları

Ofislerde ve yönetim birimlerinde masa bayrağı olarak kullanılan Türk bayrakları için belirlenen standart ölçüler her zaman korunuyor. Belirli ölçülerde üretilen Türk bayrakları, boyut ölçülerine göre farklı alanlarda kullanılabiliyor.

Masalarda kullanılacak olan bayraklar için küçük boyut ölçüleri kullanılıyor. Diğer bayrak çeşitlerinin ölçüleri de Türk bayrağı için korunan ölçü oranlarına göre üretiliyor. Masa bayrak kullanım alanları, yönetim kadrolarının çalışma masalarıdır. Masa üzerine konulduğu için masa bayrağı olarak isimlendiriliyor.

Kullanım alanları, kamu kuruluşları ve özel sektörlerdeki yöneticilerin masaları olarak gösteriliyor. Çalışma masalarının oda içerisindeki konumlarına göre masanın sağ ya da sol tarafında yer alır. Masa bayraklarından birisi her zaman Türk bayrağı olur ve duruma göre ikinci, üçüncü ya da beşinci bayraklar, kurum bayrağı ve diğer ülke bayrakları olarak sıralanır.

Firmalar, fuar etkinliklerinde geniş kitlelere hitap edebilmek için masa bayrak modellerini reklam aracı olarak da kullanabiliyor. Reklamların yapılabilmesi için masalar üzerinde kullanılacak şekilde tasarlanan ve boyutlandırılan bayraklar, firmanın hangi ülkeye ait olduğunu ve logosu ile marka değerini göstermeye çalışır.

Kullanım alanlarına göre özel boyutlandırılan masa bayrak üretimleri, kullanım alanı ve amacına göre yapılıyor. Masa bayraklarının en çok kullanıldığı alanlar arasında yerel yönetimler ve belediyeler her zaman ilk sırada yer alıyor. İşletmeler, fuar, konferans, toplantı gibi çok katılımlı organizasyonlar, kurumsal bayrakları ve ülke bayrağının yer aldığı masa bayrağı çeşitlerini kullanıyor.

Beğeni Alan Masa Bayrağı Özellikleri

Kamu kurumları ve işletmelere göre özel tasarım çalışmaları yapılarak hazırlanan masa bayraklarının farklı özelliklere sahip olduğu görülebiliyor. Masa bayrak üretimlerini, belirlenen özelliklere göre yapıyor ve müşteri taleplerine göre en iyi özellikler belirleniyor.

Kullanışlı model ve kaliteli ürün yapıları ile beğeni alan çok sayıda masa bayrağı modeli bulunuyor. Bayrak çeşitlerini inceleyenler, ürün özellikleri bölümünde, ölçü, baskı ve kumaş özelliklerinin neler olduğunu görebiliyor.

Herkes tarafından beğeni alan masa bayraklarının genel özellikleri şunlardır:

 • Saten kumaş ürünleri kullanılır,
 • Dijital baskı teknikleri ile bayrak baskıları yapılır,
 • Saten kumaş kullanıldığı için nemli bez ile temizlenmesi kolaydır.
 • Tüm renkler canlı renk oluşturacak şekilde seçilir.
 • Bayrak kenar kesimleri, sıcak kesim tekniği ile daha düzgün bir şekilde yapılır.
 • Bayrak tasarım baskıları çift taraflı yapılır,
 • Bayrak görsel kalitesinin artırılması için çift kat saten kumaş arasına astar kumaşı yerleştirilir,
 • Bayrak direkleri paslanmaz parlak krom kaplamadır,
 • Bayrak tabanı paslanmaz parlak krom olarak üretilir ve farklı renk seçenekleri kullanılabiliyor.

Masa bayrakları için belirlenen özellikler arasında, standart ölçülerde yer alıyor. Çift kat saten kumaş üzerine çift taraflı olarak dijital baskı teknikleri ile üretilir. Masa bayrağı özellikleri, aynı taban üzerine monte edilmiş bayrak diğeri sayısına göre de belirleniyor. L ve T tipi olarak belirlenen iki seçenek için kırlangıç, düz ya da üçgen bayrak kesitleri kullanılıyor.

Masa Bayrağı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ofislerde çalışma masalarının en önemli ve değerli aksesuarlarından birisi, masa bayraklarıdır. İç mekanlarda kullanılan üründür ve masa bayrak için farklı modeller kullanılır. Bayraklar kurumsal yapıyı temsil eder ve bunun için tüm özellikleri ile estetik ve kaliteli olmalıdır. Masa bayrağı alacak olanların dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu konuda her türlü destek alınabilir.

 • Bayrak için kullanılan malzeme yapısının kalitesi hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.
 • Firma bayrağı için tasarım çalışmalarının doğru yöntemlerle yapılması,
 • Masalara ve kullanılacağı iç mekana göre uygun modelin seçilmesi,
 • Saten kumaştan yapılması ve kolay temizlenebilmesi,
 • Özel tasarım bayraklar için uzman grafikerler tarafından tasarımların yapılması,
 • Bayrak tabanı ve direği malzemelerinin paslanmaz ve parlak metallerden olması,
 • Dijital baskıların yüksek çözünürlük özellikleri ile yapılması,
 • Seçilen model arasında mutlaka ülke bayrağına yer verilmesi,
 • Masa bayraklarının üretimine geçmeden önce ürün görsel tasarımlarının incelenmesi ve müşteri tarafından onaylanması,

İç mekan ürünü olarak tasarlanan masa bayrağı çeşitleri, kullanım alanlarına göre farklı ölçülerde ve sayılarda üretilir. Firmalar, sektörlerinde gelişmelerine ve faaliyet alanlarına göre farklı modeller kullanabileceğini göz önünde bulundurmalı ve değiştirilebilir masa bayrağı modellerini kullanmalıdır.

Dikkat edilmesi gerekenler hakkında her türlü bilgiye ulaşılabiliyor ve doğru karar verilerek kurum için en kaliteli masa bayrak çeşitlerine sahip olabiliyor. Firmalar, bayrak satın alırken bayrağın üzerinde yer alacak logo tasarımının en iyi teknolojilerle yapılmasını dikkat etmelidir.

Masa Bayrağı Fiyatları 2024

Firmalar, çeşitli iç mekanlarda kullanabilecekleri masa bayrakları için fiyat araştırmalarını yapabiliyor. Masa bayrağı fiyatları 2024 yılında hammadde birim fiyatlarına göre belirlenecektir. Bayrak üretimi yapan her firma, kullandığı malzeme türüne ve baskı tekniklerine göre farklı fiyat teklifleri sunarak müşteri taleplerini karşılıyor.

Diğer bayrak türlerine göre daha ucuzdur ve bunun nedeni, saten kumaş üzerine çift taraflı olarak yapılmasıdır. Küçük boyut ölçüleri, maliyetlerin daha düşük olmasını sağlıyor. Masa bayrağı fiyatlarının değişken olması, üretim adedine göre değişiyor. Sipariş adedine göre fiyat teklifleri hazırlanıyor.

Bayrak kumaşı, bayrak direği, bayrak bağlantı tabanı malzemeleri ve ölçüleri, en uygun fiyatların belirlenmesini sağlıyor. Kurumların ve özel işletmelerin taleplerini karşılamak için kaliteli ürün çeşitleri kullanılarak ucuz fiyat seçenekleri ile bayrak modelleri sunuluyor.

Her firmanın tercih edeceği model, bayrak tasarımı, dijital baskı seçeneği ve krom kaplama çeşitleri farklı olduğu için firmalara, ürünlerle ilgili fiyat teklifleri özel olarak hazırlanarak sunuluyor.

2024 yılında masa bayrakları için belirlenecek olan fiyatlar, kaliteli ürün türlerine göre belirlenecektir. Masa bayraklarının kenarlarında taleplere göre sarı şeritler ve püskül seçenekleri kullanılabiliyor.

Bayrak modellerinde kullanılan özel tasarımlar ve aynı üründe kullanılacak bayrak türlerine göre fiyatlar özel olarak belirlenecektir. Bayrak tabanı ve bayrak direkleri, sarı ya da krom kaplama olarak hazırlanıyor ve hem malzeme ölçülerine hem de kaplama özelliklerine göre en uygun fiyatlar belirlenecek ve müşteri memnuniyeti odaklı üretimler yapılacaktır.

Sık Sorulan Sorular

Masa Bayrağı Nerelerde Kullanılır?

Türk bayrağı ve işletme bayrağı ile hazırlanan masa bayrağı çeşitleri, iç mekanlarda farklı alanlarda kullanılıyor. Kullanım alanları, ofisler, yönetici odaları masaları, fuarlar, seminerler, toplantı gibi organizasyonlar, reklam ve tanıtım çalışma alanları olarak sıralanabiliyor.

Ülkeler arası yapılan toplantılarda, firmanın hangi ülkeye ait olduğunun gösterilmesi için Türk bayrağı ve firma bayrağı ile hazırlanan en az iki direkli masa bayrak olarak kullanılır. Kullanım alanı olarak herhangi bir sınırlama yoktur ve firma tanıtımlarının yapılabileceği tüm iç mekanlar, masa bayraklarının kullanım alanları olarak gösterilir.

Masa Bayrağı Ölçüleri Nedir?

Masa bayrakları için tercih edilen ölçüler, bayrak modellerine göre farklılık gösteriyor. Ofislerdeki masalarda kullanılan ve en çok tercih edilen masa bayrağı modeli ölçüsü 15 x 22.5 cm olarak belirlenmiştir.

Masa bayrakları için iki tip kullanılıyor ve ölçülerde tercih edilen tiplere göre belirleniyor. Standart ölçü olarak 15 x 22.5 cm kullanılırken, T tipi bayraklar için 10x30 cm, L tipi bayraklar için 15 x 30 cm ölçüleri kullanılıyor.

Masa bayraklarında düz, üçgen ve kırlangıç kesim modelleri de kullanılıyor. Kullanılan kesim modeline göre uygun ölçüler seçiliyor. Standart ölçüler haricinde firmaların taleplerine göre özel ölçülerde kullanılabiliyor. Kullanım alanlarına göre ölçüler belirleniyor ve üretimler ona göre yapılıyor.

Masa Bayrağı Hangi Amaçlar İçin Kullanılır?

Bayraklar genelde temsil amacıyla kullanılır. Masa bayrağı çeşitlerinin kullanılması, reklam ve tanıtım amaçlıdır. Firmalar, uluslararası toplantılarda ait oldukları ülkeyi ve marka tanıtımlarını yapmak amacıyla masa bayrakları modellerini kullanıyor.

Ülkeler arası yapılan toplantılarda da her ülke kendi bayrağı kullanılarak hazırlanan masa bayrağı ürününü kullanıyor. Masa bayraklarının kullanım alanları arasında yer alan konferans, fuar ve toplantı gibi geniş kitlelerin bir arada bulunduğu yerlerde, firma reklamı amacıyla kullanılıyor ve en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.