Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Sümen Takımı Nedir? Nasıldır?

Ofiste masa üzerinde çalışan kişilerin masalarının düzenli görünmesine ihtiyaçları vardır. Ofis Bura sümen takımı modelleri ofislerde bulunan masaların düzenli görünmesine yardımcı olan ürünlerdir.

Birden fazla ürünün bir arada bulunması sayesinde dağınık görünümü ortadan kaldırırlar. Ayrıca çalışanların iş yaparken ihtiyaç duyacakları eşyalara kolayca ulaşmalarını sağlarlar.  İş yerinizde masa üzerinde çalışmalarınızı yapıyorsanız masanız için sümen takımı modellerimizden seçebilirsiniz.

Böylelikle masanızın hem düzenli hem de uyumlu görünüm oluşturmasını sağlarsınız. Ayrıca setlerimizdeki ürün çeşitliliği sayesinde ihtiyacınız olan ofis aksesuarlarına sahip olursunuz. Modellerimizi sayfamızdan inceleyerek ofisinize uygun seçim yapabilirsiniz.

Sümen Takımı Ne İşe Yarar?

Birden fazla malzemenin bir araya getirilmesiyle oluşturulan sümen takımı modelleri her ofisin ihtiyacı olacak ürünlerdir. Bu ürünleri satın alarak masanız üzerinde kullanmanız gereken eşyaların uyum içerisinde olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca masanızın olmazsa olması olan notluk ve kalemlik gibi ürünlere anında ulaşabilirsiniz.

Sümen takımı ürünleri çalışma masanızda düzen sağladığı için çalışmalarınızın aksamasını engeller. Ayrıca karmaşık bir masa görünümünden uzaklaşmaya yardımcı olur.

Ofis Bura üzerinden satın alacağınız sümen takımları sayesinde saygın bir görüntü de oluşturabilirsiniz. Ayrıca modellerimizde ürünlerin tamamı benzer malzemelerden oluştuğu için sümen takımı setinizin göze güzel ve modern görünmesini de sağlayabilirsiniz.

Sümen Takımları Nasıl Seçilir?

Çalışma masasınız için sümen takımına ihtiyaç duyuyorsanız Ofis Bura’nın farklı çalışma masalarına uygun olarak tasarlamış olduğu sümen takımı modellerini inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Seçim yaparken şu detaylara dikkat etmelisiniz;

 • Takımın parça sayısını incelemelisiniz.
 • Sümen takımı içerisinde yer alan parçaların ihtiyacınız olan parçalar olup olmadığını öğrenmelisiniz.
 • Takımın hangi malzemeden üretildiğini öğrenmelisiniz.
 • Sümen takımının ofis masası ve mobilyaları ile uyumluluğunu öğrenmelisiniz.
 • Çalışma masanızın ebatları ile sümen takımı ebatlarının uygun olmasını sağlamalısınız.
 • Takım içerisinde bulunan parçaların uyumlu olduğundan emin olmalısınız.
 • Takım içerisinde bulunan parçaların renk açısından birbiriyle benzerlik gösterdiğinden emin olmalısınız.
 • Hediye olarak sümen takımı satın alacaksanız hediyeyi vereceğiniz kişinin zevkini ve kullanım amacını dikkate almalısınız.
 • Alacağınız takımın kolay deforme olmayacağından ve kullanışlı olacağından emin olmalısınız.
 • Parlama ve leke tutma olasılığı olan sümen takımı modellerinden uzak durmalısınız. Bu sayede aldığınız ürünü lekesiz şekilde uzun süreli olarak kullanma imkanı bulursunuz.

Bu detayları inceleyebileceğiniz sümen takımı modellerimizi sizler için bir kategoride topladık. Modelleri inceleyip ofisinize, masanıza, yaptığınız işe ve kişisel zevkinize hitap eden modeli seçebilirsiniz.

Sümen Takımı Modelleri

Ofis Bura imzası taşıyan sümen takımı ürünlerinde pek çok model vardır. Bu modeller içerisinden ofis masanız ile bütünlük oluşturacak olanlar vardır. Ayrıca ürünlerde materyal farkı olduğu için materyal tercihine göre seçim mümkün olur.

Sayfamızda bulabileceğiniz sümen takımı modellerinden birkaçı şöyledir;

 • 9 parçalı ahşap isimlikli takımlar
 • 10 parçalı deri takımlar
 • 5 parçalı klasik takımlar
 • 13 parçalı kristal isimlikli vip takımlar
 • 12 parçalı takımlar
 • 9 parçalı klasik takımlar
 • 11 parçalı kristal cam takımlar
 • 5 parçalı deri takımlar
 • 12 parçalı deri takımlar
 • 10 parçalı ahşap isimlikli takımlar

Bu modelleri renk ve parça sayısını dikkate alarak seçebilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz üründe hangi parçaların yer aldığını ürün sayfalarımızda okuyarak öğrenebilirsiniz. Bu sayede masanıza en uygun sümen takımı modelini seçmiş olursunuz.

Sümen Takımı Çeşitleriyle Masalarınızı Güzelleştirin

Notluk, sümen, kalemlik ve takvim standı gibi parçalardan oluşan sümen takımı masalarınızı güzelleştirmenize de yardımcı olur. Ürünlerimiz deri ve ahşap malzeme detayına sahip olduğu için masalara şık görünüm kazandırır. Ayrıca kaliteli modellerin seçilmesi ile dikkatin masanıza çekilmesine yardımcı olur.

Masanıza koyacağınız sümen takımı not alma veya çalışmalar esnasında masanızın çizilme ve yıpranma olasılığını ortadan kaldırır. Not almak için hazırlanan sümen ve altlık bölümü sayesinde güvenle çalışma yapmanıza yardımcı olur. Masa renginize uygun olarak seçeceğiniz takım ile de dekorasyona olumlu yönde katkıda bulunur.

Sümen Takımı Kişiselleştirme

Kişiye özel tasarlanan eşyaları her insan kullanmak ister. Bunun için sümen takımı modellerimizde de kişiselleştirme imkanı vardır. Özellikle takım içerisinde yer alan isimlikler sizlere özel olacak şekilde hazırlanır. Böylelikle sümen takımını masanıza kurduğunuzda ofisteki masanın size ait olduğu diğer kişiler tarafından anlaşılmış olur.

Kişiselleştirilmiş sümen takımı kullanmak istiyorsanız takım oluşturacak eşyaları tek tek alarak da takım oluşturabilirsiniz. Böylelikle elde ettiğiniz ürün tamamen sizi yansıtmış olur.

Sümen takımı modellerini kişiselleştirmek istediğinizde unvan ve isim bilgilerinizi doğru yazmanız gerekir. Bu sayede ürün sizin için özel olarak hazırlanır ve teslim edilir. Kişiselleştirilen takımlar sayesinde insanların ofislerde sizi kolayca bulmasını ve unvanınızı öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Böylelikle de karşı tarafın size saygı duymasını ve buna bağlı olarak iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz.

Sümen Takımı İsimlik

Masalar için hazırlanan sümen takımı parçaları arasında isimlik bulunur. İsimlikler unvan sahibi kişiler tarafından kullanabilecek ürünlerdir. Böylelikle masa sahibinin tanınmasını ve birden fazla çalışanın bulunduğu işyerlerinde kişileri kolayca bulmayı kolaylaştırır. Ayrıca ismine masa üzerinde yer vererek saygın biri olarak görünmeyi isteyen kişiler tarafından da tercih edilir.

İsimlik aksesuarı tüm ofiste çalışan veya çalışma masası bulunan kişilerin kullanabilecekleri bir ürün değildir. Özellikle müdürler, müdür yardımcıları veya diğer üst kademeye sahip çalışanlar tarafından kullanılır. Bu nedenle her sümen takımı isimlik içerecek diye kural yoktur. Kullanacak kişinin üst kademede bir unvanı veya saygınlığı bulunuyorsa set içerisinde isimlik aranmalı ya da isimlik içeren takım modelleri tercih edilmelidir.

Satın alacağınız sümen takımı içerisinde isimlik bulunmasını istiyorsanız modeller arasında inceleme yapmalısınız. Beğendiğiniz modelin detay sayfasına ulaşarak üründe yer alan parçalar arasında isimlik arayabilirsiniz. Böylelikle isimliğin yer aldığı takımı sipariş ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

İsimlik aksesuarı içeren sümen takımı kullanmayı düşünüyorsanız isim bilgileriniz Whatsapp aracılığıyla göndermeniz gerekir. Bu sayede model içerisinde bulunan ahşap, mermer veya kristal cam isimliğe yazdığınız isim yazılır. Bu sayede gönderilen set içerisindeki isimliği de takımla birlikte masanıza yerleştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sümen Takımı En Ucuz

Ofis Bura sümen takımı modellerimiz 5, 9, 10, 11, 12 ve 13 parçalı çeşitlerde bulunurlar. Parça sayısının fazlalaşması fiyatın yükselmesine neden olur. Özellikle 5 parçalı takımların diğer modellere göre ucuz olduğunu bilmeniz gerekir. Bu sayede bütçenizi zorlamayacak sümen takımını edinebilirsiniz.

En ucuz sümen takımı sahibi olmak istiyorsanız kategorimizi incelemelisiniz. Takımın ahşap, kristal cam ve deri detaylara sahip olması da fiyatta farklılık yarattığı için en ucuza mal edebileceğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

Ucuz sümen takımı kullanmayı istiyorsanız indirim kampanyalarımızı da takip etmelisiniz. Böylelikle daha avantajlı fiyatlarla masanızda kullanışlı olacak takıma sahip olabilirsiniz. Bu sayede hem aradığınız eşyalara kolayca ulaşır hem de masanızda düzenli görünüm elde edersiniz. Ucuz modele tüm sümen takımlarımızı incelemeden karar vermeyin.

Ofis Bura olarak parça sayısı fazla olan sümen takımı modellerini de ucuz fiyatlarda satın alma imkanı sunuyoruz. Bunun için özel günleri ve indirimlerimizi takip etmelisiniz. Böylelikle normalde daha yüksek ücretle alacağınız takıma daha az ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bu ürünleri kendiniz kullanabileceğiniz gibi ofis açan yakınlarınıza da hediye etmek amacıyla da satın alabilirsiniz.

Sümen Takımı İstoç

İstoç sümen takımı kullanmak istiyorsanız aradığınız modeli sayfamızda bulabilirsiniz. Siyah ve kahverengi ağırlıklı olan deri sümen takımları içeriğine göre seçebilirsiniz.

Ofisinizde çok fazla not alma ihtiyacı duyuyorsanız not defteri, kalemlik ve bloknot içeren ürünleri tercih etmelisiniz. İsimlik kullanmak istiyorsanız parçaları arasında ahşap ya da kristal cam isimlik bulunan sümen takımı seçmelisiniz. Böylelikle isminize özel hazırlanan isimliğinizi sümen setiyle birlikte masanıza yerleştirerek kullanabilirsiniz.

Sümen Takımı İstanbul

Masalarınız için sümen takımı arayışındaysanız Ofis Bura sizin için dikkat çekici ve kullanışlı modelleri bir araya getirmiştir. Bu modeller arasından ofisinize ve ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Üretim merkezi İstanbul olan sitemizde bulunan sümen takımı modellerimizi istediğiniz yerden sipariş edebilirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürünler kargoyla sizlere ulaştırılır. Böylelikle ofislerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürün modellerimizi yakından görmeyi istiyorsanız Bağcılar’da bulunan tesisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sümen Takımı Deri

Ofisler için tercih edilen mobilyalarda genel olarak deri tercih edilir. Bu nedenle sümen takımı kullanmak isteyen kişilerin tercihi de deriden yana olur. Bunun için sümen setlerimiz deri malzemeden üretilmişlerdir. Böylelikle deri mobilyalarla döşenmiş olan ofislere uyum sağlarlar.

Deri sümen takımı kullanmak isteyenler için uygun modeller kategorimizde yer alır. Kaliteli deriden tasarlanan ürünler kullanışlıdır ve leke yapmazlar. Böylelikle masa üzerinin temiz ve lekesiz görünmesine yardımcı olurlar. Ayrıca yıpranmaya karşı dayanıklı oldukları için ofislerin uzun süre yeni aksesuar ihtiyacı duymamasını sağlarlar.

Sümen Takımı Parçaları Nelerdir?

Parça sayısı ortalama 5-13 arasında değişen sümen takımı ihtiyaç duyduğunuz eşyalara göre seçebileceğiniz ürünleri oluşturur. Bunun için parça içeriklerine bakarak seçiminizi yapmanız sizin için daha doğru olacaktır. Modellerimizi inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz ofis aksesuarlarını içeren takımı seçebilirsiniz.

Satın alabileceğiniz sümen takımı parçaları şunlardır;

 • Takvim standı
 • Sümen (kapaklı)
 • Kalemlik
 • Masa isimliği
 • Bardak altlığı
 • Notluk
 • Not defteri
 • Kalem standı
 • Telefon tutacağı
 • Mousepad
 • Masa bayrağı
 • Kartvizitlik
 • Tükenmez kalem

Bardak altlığı, kalem ve bayrak sayılarının seçtiğiniz modele göre değişmesi mümkündür. Ürün sayılarındaki değişiklikte sümen takımı parça sayısının değişmesine yardımcı olur. Ayrıca bu parçaların sayısının arttıkça ücrette de değişiklik olabileceğini unutmamalısınız.

Sümen Takımlarının Kullanım Alanları

Çalışma masalarında düzeni sağlayan sümen takımı kullanım alanı geniş olan düzenleyiciler arasındadır. Bu nedenle sümen takımlarını farklı alanlarda görmek mümkün olur.

Parça sayısı 5-13 arasında değişen sümen takımı kullanım alanları şunlardır;

 • Kamu kuruluşları
 • Ofisler
 • Hukuk büroları
 • Eğitim kurumları
 • Sağlık kuruluşları
 • İdari bölümler
 • Yönetici odaları
 • Restoranlar
 • Home ofisler
 • Fabrikalar

Bunun dışında evde çalışan kişiler tarafından da sümen takımı kullanılması mümkündür. Özellikle düzenli olmayı seven ve ihtiyacı olan eşyalara kolayca erişmek isteyen kişiler tarafından sipariş edilebilir. Çalışma masasının üzerine yerleştirilerek de kullanılabilir. Sizlerde bu alanlarda çalışan biriysen sümen takımlarından sipariş edebilirsiniz.

Sümen Takımı Özellikleri

Ofis Bura sayfamızdan satın alabileceğiniz sümen takımı modellerinin sahip oldukları özellikler ürün seçiminizi kolaylaştırır. Ayrıca ofisiniz için uygun olan ürünü bulmanıza yardımcı olur.

Sümen takımı özellikler şunlardır;

 • Sümen takımlarının üretim materyali deridir.
 • Deri materyal el işçiliği kullanılarak takımın üretilmesi sağlanmıştır.
 • Takımlar ahşap isimlik veya kristal cam isimlik içerirler.
 • Sümen takımı içerisinde bulunan deri sümen 50x35 cm ölçülerindedir.
 • Bardak altlığı içeren modellerde bardak altlığı sayısı 3-4 adet olarak görülür.
 • Sümen takımı modellerinde siyah ve kahverengi sümenler ağırlıklı olarak görülür.
 • Takımların üretiminde kaliteli deri materyal kullanıldığı için leke ve iz yapmadan rahatlıkla kullanıma uygundur.
 • Temizliği kolay şekilde yapılabilen ofis aksesuarları arasında sümen takımı yer alır.
 • Takımlar ofislerde çok fonksiyonlu kullanım sağlayan ürünlerdir.
 • Takım içerisinde bulunan tüm parçalar birbiriyle uyumlu olacak şekilde üretilmiştir.

Ürünlerin özelliklerini incelemeden kesin kararınızı vermemelisiniz. Model fazlalığı bulunduğu için ofisinizi ve sizi yansıtacak en iyi modeli seçerken titiz davranmalısınız. Ancak hangi modeli seçerseniz seçin kaliteli sümen takımı sahibi olacağınızı bilmelisiniz.

Modern Sümen Takımı Setleri

Çalıştığınız ofis modern çizgiler ve tasarımlar içeren bir ofisse kullanmanız gereken sümen takımı modern olmalıdır. Modern takımları da sitemizde bularak siparişinizi verebilirsiniz.

Modern sümen takımlarında deri malzemenin tasarımında modern çizgilere yer verilir. Ayrıca takım içerisinde bulunan diğer parçalarda da modernizm izleri yer alır. Özellikle isimlik bulunan takımlarda isim ve unvan yazısı modern yazı stilleri kullanılarak hazırlanır. Bu sayede modern görünüme sahip olan çalışma masanızda yer alacak sümen takımı uyum oluşturur.

Sümen Takımı Renkleri

Ofis çalışma masalarınızın düzenini sağlamanızı kolaylaştırmak için sümen takımı almak istiyorsanız renk seçimi yapmanız gerekir. Bu ürünler klasik renklerde tasarlanmıştır. Bu nedenle fazla renk seçeneği bulunmaz.

Siyah ve kahverengi sümen takımı için yaygın kullanılan iki rengi oluşturur. Bu renklerdeki takımlardan birisini seçerek masanıza yerleştirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Deri malzeme kullanılarak üretilen bu ürünler klasik renklerde olduğu için her ofis tarzına uygun olurlar. Böylelikle ofiste bulunan mobilyalar ve çalışma masaları ile uyumsuzluk oluşturmazlar.

Klasik rengi çok fazla tercih etmeyen kişiler sümen takımı dışında çalışma masalarında kullanmak istedikleri ürünleri daha canlı renkleri seçerek denge oluşturabilirler. Ancak sümen setleri profesyonellik, saygınlık ve itibar kazandırdığı için klasik renklerde olmaları daha doğru tercih olur.

Sümen Takımı Faydaları Nelerdir?

Masa başı çalışan kişiler sümen takımı ismiyle anılan ürünleri sıkça kullanırlar. Popüler ofis malzemeleri arasında bulunan bu ürünler kaliteli, modern, uygun fiyatlı ve şık modeller içermesi sayesinde farklı alanlarda kullanılabilirler.

Kullanım alanı geniş olan sümen takımlarının kullanıcılarına sağladığı faydalardan bazıları şunlardır;

 • Günlük işlerin organize edilmesine yardımcı olurlar.
 • İhtiyaç duyulan not kağıdı veya kalem gibi malzemelere ulaşımı kolaylaştırırlar.
 • Deri sümen bulundurmaları sayesinde yazı yazmayı kolaylaştırırlar.
 • İsimlik içeren sümen takımı modelleri itibar kazanmaya yardımcı olur.
 • Kağıtlar, kalemler ve diğer ürünler stantlar içerisinde bulunduğu için düzen sağlarlar.
 • Kapaklı sümen içermesi sayesinde dosyaların saklanmasını kolaylaştırırlar.
 • Sümen takımı çalışma masasının dizayn edilmesini kolaylaştırır.

Bunların dışında sümen takımları set halinde satıldıkları için maddi yönden yarar sağlarlar. Masa için satın alınacak kalemlik, notluk veya diğer parçalara tek tek verilecek ücrete oranla daha avantajlı olurlar. Bu nedenle çalışma masanız için sümen takımı kullanmayı tercih etmelisiniz.

Sümen Seti Hediyeleri

Yakınlarınızı mutlu etmek için farklı hediye fikirleri arıyorsanız sümen setleri tercih edebilirsiniz. Özellikle ofis ortamında çalışan kişiler için böyle bir seti hediye olarak almanız hem karşınızdaki kişiyi mutlu edecek hem de işini kolaylaştıracaktır.

Sümen takımı modelleri kaliteli deri malzemeden üretilmişlerdir. Bu sayede dayanıklılık oranları yüksektir ve sizler böyle bir hediyeyi satın aldığınızda hediyeyi vereceğiniz kişinin uzun süre bu takımları kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Yeni işe başlama, doğum günü ve meslek özel günleri için sümen takımı satın alarak yakınlarınızı sevindirebilirsiniz. İsimlik içeren modelleri seçtiğinizde kişilerin isimlik ihtiyacını da ortadan kaldırmasını sağlayabilirsiniz.

Kaliteli Sümen Takımları

Masaları dizayn etmeyi kolaylaştıran sümen takımı ihtiyacınız varsa takım seçiminde kaliteyi aramanız gerekir. Ofis Bura sizler için kaliteli ürünleri satışa sunar. Böylelikle yıllar boyu kullanabileceğiniz setlere sahip olmanızı sağlar.

Sümen takımları el işçiliği kullanılarak üretildiği için dayanıklıdır. Ayrıca kullanılan deri kaliteli olduğu için deforme olması zordur. Böylelikle tekrar tekrar sümen takımı alma ihtiyacı yaratmaz.

Uygun Fiyatlı Sümen Takımları

Okullar, ofisler ve kuruluşlar için kullanılabilecek sümen takımlarında uygun fiyat seçenekleri vardır. Bu sayede bütçenizi zorlamayacak takımı olarak masanıza yerleştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Parça sayısı fazla olmayan sümen takımı masanızın ihtiyacını karşılaşacaksa uygun fiyat avantajı yaşayabilirsiniz. Uygun fiyata alacağınız takımların ödemesini ise kredi kartı, iyzico ve havale yöntemlerini kullanarak yapabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sümen Takımını Kimler Kullanır?

Banka çalışanları, okul müdürleri, avukatlar, doktorlar, mali müşavirler, öğretmenler, hakimler ve ofiste çalışan tüm bireyler sümen takımı kullanabilirler. Ayrıca kamu kuruluşlarında çalışan kişilerin de bu ürünleri satın alarak masalarında kullanmaları ve düzenli bir masaya sahip olmaları mümkündür.

Sümen Setlerinde Neler Vardır?

Sümen takımı setlerinde bulunan en önemli ürün kapaklı sümendir. Sümen sayesinde dosyaların ve önemli notların muhafazası sağlanır. Sümen dışında masa isimliği setler içinde yer alır ve kişinin ismi hakkında bilgi verir. İsimlik dışında kalemlik, not defteri, bardak altlığı ve telefon tutacağı gibi eşyalar vardır. Ancak her takımda bu ürünlerin olduğunu söylemek mümkün değildir.

Sümen Takımı Hangi Araçlardan Oluşur?

Satın alınabilecek sümen takımı içerisinde bulunabilecek araçlar şunlardır; kartvizitlik, küp notluk, kalemlik, isimlik, tükenmez veya dolma kalem, takvim, ataç, sümen, bardak altlığı, not defteri, mousepad ve telefon tutacağı gibi ürünlerdir.

Sümen Takımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Alınacak sümen takımı ürünlerinde fiyatların belirlenmesinde birden fazla faktörün etkisi vardır. Bunlardan ilki takım için kullanılan materyaldir. Takımın üretimi için kullanılan deri veya ahşap materyaller fiyatın değişimini sağlar.

Sümen takımı fiyatlarında ayrıca takım içeriğinin etkisi vardır. Notluk, Türk bayrağı, kalemlik ve telefon tutucu gibi birden fazla malzemenin bulunması fiyatın artışını sağlar.

Uygun fiyatlı sümen takımı satın alınmak isteniyorsa parça sayısının az olmasına özen gösterilmelidir. Bunun dışında fiyatı düşürmek için materyal seçimi yapılmalıdır.

Sümen Takımı İsimliği Nasıl Kullanılır?

Masalar için hazırlanan sümen takımı içerisinde isimlik vardır. İsimlik masa sahibinin ismi ve unvanını belirten bir aksesuardır. Bu aksesuar masanın ön kısmına koyularak kullanılır. Böylelikle ofise gelen kişinin masa sahibinin ismini ya da unvanını öğrenmesine yardımcı olur.

Sümen Takımı Ne Demek?

Çalışma masaları için üretilen düzenleme işlevi bulunan takımlara sümen takımı denir. Notluktan kalemliğe, isimlikten bardak altlığına ve masa bayrağına kadar farklı aksesuarları içeren ürünlerdir. Düzenli görünüm kazanmayı isteyen ofis çalışanlarının ve üst kademeli çalışanların kullanmayı tercih ettiği ürünlerdir.

Sümen Takımında Neler Bulunur?

Kullanılacak sümen takımı içerisinde bulunacak eşyalar model seçimiyle belirlenmiş olur. Maksimum 13 parçadan buluşan takım içerisinde bulunan eşyalar şunlar olur; kalem standı, bardak altlığı, isimlik, bloknotluk, kalemlik, kapaklı sümen, takvim standı, telefon tutacağı, mousepad, kalem ve not defteridir.

Sümen Nedir?

Yazı yazmak ve dosya saklamak için tasarlanmış masa aksesuarlarına sümen denir. Deri kaplı olan bu ürünler yazı esnasında masanın çizilmesini engeller. Ayrıca önemli belgelerin saklanmasına yardımcı olur. Sümen takımı içerisinde satılabileceği gibi bağımsız olarak da satışa sunulur.

Sümen Kaç Lira?

Ofis Bura sitesi üzerinden satın alacağınız sümen takımı fiyatları 685-978 TL aralığında değişir. Parça ve kullanılan materyal çeşidi fiyat üzerinde etkili durumdadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.