Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Ahşap İsimlik Masa

Ahşap isimlik günümüzde ofisteki tüm personeller için kişiselleştirilebilir özellikte üretiliyor. Aynı zamanda ahşap masa isim levhaları bir isim, iş unvanı, logo ile kişiselleştirilir. İşletmedeki tüm masalara uyacak mükemmel kaplamalar ve harika yazı stili ile çok kaliteli ve hoş bir izlenim bırakıyor.

Ahşap masa isimlikler; her türlü masa alanına zarif ve sofistike bir dokunuş katıyor. Ahşap masa isimliklerinde ad, unvan ve şirket logosu bulunuyor. Kazınmış ve tam renkli baskılı ahşap isimlik tüm müşterilerin üzerinde kalıcı bir izlenim bırakıyor.

Aynı zamanda farklı boyutları ve tasarımları da mevcut olduğundan, hem çalışanın ham de işletmenin estetiğine uyacak şekilde bir ürün seçilip, bu şekilde sipariş verilebilir. Her masa için özel ahşap isim plakası, yeni bir sezon ya da iş promosyonu için çok mükemmel bir yenileme özelliğindedir.

Ahşap Masa İsimliği Nedir?

Genellikle çalışanların masasında görünür bir şekilde olan ahşap isimlik, çalışanların adlarını da belirtiyor. Her çalışan için farklı şekilde üretilen masa isimlik plakaları mevcuttur. İsim plakasının çok büyük avantajları da bulunuyor.

İsim plakası, müşterilerin çalışanları daha kolay bulabilmesi için gerekli yönlendirme hizmetinin yanı sıra optimum görüntü oluşturmayı sağlıyor. Çizilmesini önlemek için mikro fiber bezle temizlenmesi yeterlidir.

Ahşap masa isimlikleri dayanıklı yapıları, işlevsel özellikleri ve de şık görüntüleri ile ön plana çıkıyor. Her alana uyum sağlayan doğal görüntüsü ve çok geniş ürün çeşitliliğiyle kullanıcılar tarafından çok büyük oranda ilgi gören ürünlerin başında yer alıyor.

Çalışma ortamına çok samimi ve şık bir hava katıyor. Aynı zamanda model alternatiflerinin çok fazla olması ve ahşabın da kalitesi ile müşterilerden çok büyük beğeni kazanıyor. Ofis alanı için masaüstü aksesuarları denilince ilk akla gelen ürünler ahşap isimlikler oluyor. Genelde ahşap isimlikler bir altlık ile destekleniyor.

Bu konuda altlığın tasarımı da son derece önemlidir. Ahşap masa isimliğinin en temel görevi de çalışanın ismini ya da sıfatını en şık ve gösterişli şekilde ifade etmektir. Bu bağlamda çok kaliteli ya da pahalı ahşap masa isimliği alınsa bile yazısı çok silikse ya da sıradan bir yazı baskısı ile yazıldı ise kişinin prestiji çok iyi yansıtılmaz.

Ahşap İsimlikler Nelerdir?

Piyasada çok fazla çeşide sahip ahşaptan yapılmış masa isimlikleri bulunuyor. Bu seçenekler; kare veya yuvarlak isimlikler üzerine akrilik yazılarla oyulmuş mükemmel seçeneklere sahiptir.

Seçtiğiniz ahşap isimlikler sınıfının en iyisidir ve kişiselleştirme yazılımını kullanarak kişileştiriliyor. Gösterişli ve şık ahşap isim levhaları ile ofisinize gelen ziyaretçileri şık bir şekilde karşılayabilirsiniz. Birinci sınıf ahşaptan üretilen bu isim levhaları zarif bir ilk izlenim bırakıyor.

Çok çeşitli şekil ve yazı tipi seçenekleri arasından seçim yapılabiliyor. Ahşap isimliklerin pek çok değişik materyalden üretilebilen modelleri bulunuyor. Bazı zamanlar bu modelleri seçme konusunda kararsız kalınabiliyor. Bu kararsızlıkların giderilmesi adına en fazla seçilen bazı modelleri bulunuyor.

Bunlar:

  • Ahşap masa üstü isimlikler kalem seti ile birlikte üretiliyor.
  • Ahşap masa üstü isimlikler kartvizitlik ve kâğıtlık ile üretiliyor.
  • Ahşap isimlikler telefon kutusu şeklinde olan aksesuarlar ile üretiliyor.
  • Saatli ya da hesap makineli olan modelleri de bulunuyor.

Genelde bu seçenekler ofis ortamındaki çalışma masalarına uygun ahşap isimlik oluyor. Aynı zamanda özel günlere uygun olarak, tasarlanmış olan masa üstü isimlikler bulunuyor. Masa isimliği ahşap çeşitleri arasında farklı tasarımda kalpli süslemeler ya da buna benzer stiller ile farklı modellerde satışa sunuluyor. Çok farklı ve zengin model çeşitliliği yanında pek çok değişik renk seçenekleri de bulunuyor. Bu modeller ihtiyaca ve de kullanım alanına göre tercih edilebilir. .

Ahşap İsimlik Üretiminin Önemi

Ahşap masa isimliğinizin uzunluğu, ahşap masa isimliğinizi süslemesini istediğiniz ismin uzunluğuna göre değişmektedir. Ayrıca bir çalışanın unvanını göstermesi de çok iyi bir kurumsal hediyedir. Şık bir ahşap isimlik ofis masasında harika görünecektir.

Aynı zamanda kurumsallık adına da ahşap isimliklerin üretimi son derece önemlidir. Bu konuda dışarından gelen müşteri ya da misafirler için çok şık ve kaliteli bir prestijli bir görünüm yakalanması sağlanıyor. Özelleştirilmiş ahşap isim isimlik modelleri çok popülerdir.

Bunun nedeni kısmen her birinin maundan yapılmış olması ve elle bitirilmesidir. Her birinde detaylara ve işçiliğe gösterilen özeni açıkça görebiliyorsunuz. Masalara yönelik isimlikler şirketin hikâyesini anlatmak için mükemmeldir. Ayrıca, özel ad etiketleriyle eşleştirildiğinde tutarlı bir marka oluşturmaya da yardımcı oluyor.

Ofis masasında bir ahşap masa isimliği sergileyerek, profesyonel bir imaj sergilenebilir. Bu ürünler iş yerine gelen müşterilerin adınızı bir rozet gibi hatırlamasına yardımcı oluyor. İş yerine ofis masası ahşap isimlik eklendiği zaman farklı departmanlardaki kişilerin birbirini bulması kolaylaşıyor. Genel olarak bu durum da daha büyük bir organizasyon duygusuna katkıda bulunuyor.

İsimler, unvanlar ve logolarla özelleştirilmiş ahşap isimlikler, şirketinizin müşteri gözünde unutulmazlığını sağlamlaştırmaya yardımcı olur. İster bir perakende mağaza olsun ister profesyonel bir müteahhitlik işletmesi olsun, ahşap isimlik çeşitleri müşteriler iyi ilişkiler kurmak için çok önemlidir.

Dekoratif Tasarımlarıyla Ahşap İsimlik Çeşitleri

Genel olarak ahşap isimlik modelleri çok farklı boyutlarda ve tasarımlarda satışa sunuluyor. Bu kapsamda sade ya da kalemli modeller çok fazla tercih edilen seçenekler arasındadır.

  • Ahşap çift kalemli, kartvizitli masa isimliği; hem çok şık hem de çok kullanışlı seçenekler arasında bulunuyor. Genelde pozisyonu çok daha yüksek seviyelerde olan kişiler tarafından tercih ediliyor.
  • Kahverengi ahşap masa isimliği; çok şık ve sade bir görünüme sahip modeller arasında yer alıyor. Masa ile uyumlu olması da dekorasyon açısından son derece önemlidir.
  • Özel ahşap masa isimliği; bu modeller de çok gösterişli ve uygun tasarımda olan ürünler arasında yer alıyor. Çok kaliteli ve gösterişli bir özelliğe sahiptir.
  • Altın ayaklı ahşap masa isimliği - tek kalemli; bu modeller harika bir ofis masası için en kaliteli ve elit seçenekler arasında yer alıyor. Aynı zamanda kurumsal kimlik için son derece uygun özelliklere sahiptir.
  • Tek kalemli deri tabanlı masa isimliği; hem çok kaliteli hem de çok şık bir ürün çeşididir. Özellikle ofis masasında prestijli bir hava yaratıyor.

Bütün bu seçenekler hem ofis ortamına hem de pozisyona bağlı olarak tercih ediliyor. Ofis ortamından hem kaliteli hem de şık bir görünüm yaratıyor.

Kurumsal Kimliğinizi Yansıtan Ahşap İsimlik Seçenekleri

İş hayatında kurumsal kimlik son derece önemlidir. Bu konuda hem iş yerinin dekorasyonu hem de iş yerinde kullanılan aksesuarlar çok büyük rol oynuyor. Çok küçük bir detay gibi görünse de ahşap isimlik modelleri de kurumsal kimliği yansıtmada çok büyük bir etkiye sahiptir.

Hem görümün şıklığı hem de kalitenin yarattığı eki ile isimlikler çok şık ve gösterişli olmak zorundadır. Bu konuda özel ahşap masa isimliği modelleri alt kısmı ile yazı stili ile çok hoş bir görünüm sağlıyor.

Genel kişiler için ilk başta kurumsal bir izlenim sağlıyor. Bunun yanında altın ayaklı ahşap masa isimlik modelleri de çok şık bir oda için dekorasyona uyumlu bir seçenek oluyor. Masanın çok hoş ve gösterişli olması bu modelin masaya uyumunu artırıyor.

Masa üzerinde kurumsal bir hava yaratıyor. Deri tabanlı olan tek kalemli masa isimlik modelleri de aynı şekilde, kurumsal bir kimlik yansıtıyor. Genelde ofis odaları kahverengi bir tasarıma sahiptir. Bu anlamda kahverengi masaya ve dekora en uygun seçenek kahverengi ahşap masa isimliği oluyor.

Dikkat Çekici Ahşap İsimlik Modelleri

Çok fazla çeşide sahip, ahşap isimlik modelleri çok farklı çeşitlere ve renk özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda kalemli ya da kalemsiz sade modelleri de bulunuyor. Genelde dikkat çekisi özellikte olan isimlik modelleri altın ayaklı ahşap masa isimliği oluyor. Bu konuda tasarım ve görünüm bakımından bu ürün çok dikkat çekici bir özelliğe sahiptir.

Gelen ziyaretçilerin ilk başta dikkatini çekecek olan en önemli aksesuarlar arasında yer alıyor. Ayakların parlak altın renginde olması hem kurumsallığın hem de kalitenin bir göstergesi oluyor. Genel şirket kurumsallığını yansıtan bu modeller, aynı zamanda zengin bir hava yaratıyor.

Tek kalemli deri tabanlı masa isimlik modelleri de çok ilgi çekici ürünler arasında bulunuyor. Her ortama uyum sağlayan bu ürünler deri yapısı ile şıklık ve gösteriş sağlıyor. Deri tabanlı modelleri aynı zamanda çok sağlam ve dayanıklı özelliktedir. Uzun süre kullanım için uygun seçenekler arasında yer alıyor.

Özel ahşap masa isimliği, çok ayrıntılı işçiliği ile sade ve şık bir görünüm sunuyor. Aynı zamanda çok işlevsel ve dikkat çekici bir ürün görevi görüyor. Dikkat çekici masa isimlikleri, iş yerinizin monotonluğunu kırmak ve bir renk tonu eklemek için harikadır. Masa isimliğinizin ek parçası ve rengi de çevreye ve tarzınıza uyacak şekilde özelleştiriliyor.

Farklı Tasarım ve Yazı Şekilleri ile Ahşap İsimlik Modelleri

Genelde ahşap isimlik seçimi iş hayatında çok daha önemli bir hale geliyor. Ofis ortamında tüm işlerin bilgisayarla yapılması, masa başında çalışan kişilerin de önemini artırıyor. Çok eskiden olmayan pozisyonlar ortaya çıkıyor ve çok önemsiz gibi görünen pozisyonlar önem kazanıyor.

Bu konuda kişiye özel çalışma alanı yaratmak ve bu alanların da özelliklerini çok farklı tasarımlar ile süslemek son derece önemli oluyor. Bu konuda iş yerine gelen müşterilerin gözünde de kurumsal ve farklı bir etki bırakmak adına çok daha profesyonel şekilde görüntü katmak gerekiyor. Bu bağlamda ahşap çift kalemli, kartvizitli masa isimliği farklı renk tonu ve şıklığı ile çok hoş ve şık görünüyor.

Aynı zamanda farklı yazı stilleri ya da dış görünüşü ile de etki bırakan en iyi ürünlerden biridir. Bu ürünler aslında çalışma alanı ve çalışan kişilerin iyi bir reklamı oluyor. Çok amaçlı ve farklı yazı stilleri ile yazılan bu ürünler; çalışan kişinin pozisyonun çok güçlü olduğunu da ispatlıyor.

Kahverengi ahşap masa isimliği farklı yazı stilleri ile yapılan işlevin çok özenli olduğunu gösteriyor. Aynı zamanda müşterilerin gözünde de resmiyet ve güven kazanılmasında rol oynuyor. Ahşap masa üstü isimlik, doğal görüntüsü, estetik yapısı ile karşı taraftaki kişilerde çok iyi bir izlenim yaratıyor.

Aynı zamanda farklı yazlı şekilleri ya da farklı alt yapısı ile kalemli ya da kartvizitli pek çok seçenek sunuyor. Genelde göz alıcı ve profesyonel bir görünüm sağlayan, altın ayaklı ahşap masa isimliği, şık ve kusursuz bir görünüm yaratmak için tamamen altın ayaklı renkte anodize edilmiştir.

Geniş Kullanım Alanına Sahip Ahşap İsimlik Çeşitleri

İş hayatında çok geniş kullanım alanlarına sahip olan ahşap isimlik seçenekleri çok fazladır. Her ortama ya da her dekora uyum sağlayacak olan çok fazla seçenek bulunuyor. Bunun yanında her masa için geniş kullanım özelliğine sahip pek çok seçenek bulunuyor. Genelde ahşap çift kalemli, kartvizitli masa isimlik modelleri kullanım özelliği ve tasarım özellikleri ile çok kullanışlı modeller arasında yer alıyor.

Aynı zamanda özel ahşap masa isimliği de her oramda kullanıma uygun olması ve çok farklı tasarıma sahip çeşitleri ile geniş bir alan oluşturuyor. İhtiyaçlarınıza uygun olan isimlikleri bulmak için özelleştirilebilir seçenekte olan modelleri tercih edilebilir. Aynı zamanda farklı renklerinden oluşan koleksiyonlar baskı ve yazı stilleri ile adınız, iş unvanınız veya iş bilgileriniz gibi tüm özel dokunuşlarınızı harika bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Masa ahşap isimlikleri harika görünüyor ve öne çıkan, ilgi çeken en önemli aksesuar oluyor. Yoğun bir ofisi yönetirken herkesin birbirini tanıdığından emin olmak önemlidir. Bir çalışana adıyla hitap edebilmek iş süreçlerinin akışına yardımcı olur ve morali artırır. Bu konuda ahşap isimlikler çok amaçlı özelliklere sahiptir.

İddialı Tasarımıyla Ahşap Masa İsimlik Modelleri

Pek çok iş ortamından çok zengin ve şık görüntü sağlayan altın ayaklı ahşap masa isimliği modelleri iddialı tasarım özellikleri ile çok geniş bir kullanım sağlıyor. Aynı zamanda farklı yazı stilleri ya da farklı desenler ile çok iddialı modeller de üretilebiliyor.

Kahverengi ahşap isimlik modellerinin, yazı stillerinde ya da ürün malzemesinde yapılan farklı değişimler çok hoş ve değişik bir ürün ortaya çıkmasını sağlıyor. Çok fazla tercih edilen tek kalemli deri tabanlı masa isimliği de şık ve kaliteli görünümü ile ilgi çekici ve iddialı bir görünüme sahiptir.

Benzersiz ahşap isimlikler, yaklaşık 2" x 8" ölçülerindedir. Özel ahşap masa isimliği; doğum günleri ve diğer özel günler için harika bir hediyedir. Patronlara ve iş arkadaşlarına yönelik en iddialı seçenekler arasında yer alıyor. İddialı tek kalemli deri tabanlı masa isimliği; bir patronu, sekreteri, arkadaşı veya ebeveyni memnun edebilir.

Eğer önemli bir kişiliğe sahip bir iş arkadaşınız varsa, kahverengi ahşap masa isimliği mükemmel bir hediye olacaktır. Sadece kendilerine özel hazırlanmış olan benzersiz masa isimlikleri oluşturmak için isimlerini ve iş unvanlarını ekletip, harika bir hediye yaratabilirsiniz.

Farklı Boyutlarda Ahşap Masa İsimliği Modelleri

Genel olarak ahşap isimlik çeşitleri çok farklı ebatlarda üretiliyor. Bu durumda hem çalışan hem dekorasyon için çok avantajlı oluyor. Altın renkli isimlik modelleri; kartvizit ile çok kullanışlı bir görüntü sağlıyor.

Genelde ölçüleri de ürün bazında 24*11 cm oluyor. İsimlik alanı ise; 17*5 cm oluyor. Masa isimliği modelleri arasında yer alan tek kalemli deri tabanlı isimlik 23*10 ürün alanı ve 16*7 yazı alanı ile çok şık ve gösterişli alanlar sağlıyor.

Ahşap masa isimliği kahverengi modelleri de 23*10 ürün alanı ve 16*7 yazı kapsamı ile çok hoş ve şık bir seçenek haline geliyor. Farklı boyutlarda olan ahşap masa isimlik modelleri her ofis ortamının ihtiyaç duyduğu şekilde satışa sunuluyor. Bu ofis alanı, masa alanı ya da dekor ile alakalı olarak değişiklik gösteriyor.

Altın ayaklı bir masa isimliği ile kahverengi masa isimliği ebatları farklılık gösteriyor. Hem tasarım özelliği hem de kapladığı alan itibarı ile ahşap ayaklı isimlikler, daha büyük ebatlara sahip oluyor. Ahşap isimlikler, ofis masasında farklı boyut ya da tasarımda çok hoş bir görüntü ve tanıtım yaratıyor.

Ofis için en uygun olan boyut kişinin istek ve beğenisine göre değişir. Aynı zamanda dekorasyon uyumu ve alan ölçüsü de boyut seçimleri için son derece önemlidir. Kalemli ve kartvizitli isimliklerin yanında, sade ahşap isimlikler de bulunuyor. Bu noktada boyutlar masanın ihtiyaç duyduğu seçeneğe göre tercih ediliyor.

Estetik Görünümüyle Ahşap İsimlik Seçenekleri

Yeni masa ahşap isimlik modelleri, şirketin hedefleri doğrultusunda, çalışan masalarına kişiselleştirilmiş, şık bir dokunuş katacak şekilde tasarlanıyor. Yüksek kaliteli masa isimlikleri profesyonel bir ortamı teşvik etmek için mükemmeldir. Daha da önemlisi, personel ve müşteri arasında kişisel bağın oluşmasını da sağlıyor.

Genelde kurumsal şirketlerde estetik görünüm son derece önemli oluyor. Bu durumda hem ofis hem de masa uygun tasarımda ve özellikte olmak zorundadır. Aynı zamanda ahşap isimlik seçenekleri yazı stili ya da ahşap kalitesi ile çok uygun özelliklere sahip olmalıdır.

Son zamanlarda iş hayatındaki rekabet ve yarış kurumsal kimliğin çok kaliteli bir şekilde yansıtılmasını zorunlu hale getiriyor. Bu bağlamda masa isimlikleri de ofis ortamı ve müşteri iletişimi için çok büyük bir öneme sahip oluyor.

Ahşap çift kalemli, kartvizitli masa isimlik modelleri altın rengi yazı stili ve kaliteli ahşap altlığı ile çok şık bir görünüm sağlıyor. Aynı şekilde altın ayaklı isimlik modelleri de özellikle patron odalarında estetik bir görünüm sağlıyor. Deri altlığa sahip olan isimlikler ise kalite ve zenginliğini kombinasyonu ile estetik bir görünüm sağlıyor.

Genel olarak bir patronun ya da çok yüksek kariyere sahip bir çalışanın odası çok şık ve gösterişli olması gerekiyor. Bu konuda şirketin kurumsallığı ve prestiji ön planda olduğu için, ofis masasındaki isimlikler de çok büyük öneme sahip oluyor. En yeni moda isimlikler ya da en estetik görünüşe sahip ahşap isimlikler, bu odalar için en doğru seçim oluyor.

Ahşap Masa İsimlik Fiyatları 2024

Ahşap isimlik modelleri çok fazla çeşit ve özelliklere sahiptir. Bu noktada fiyatlarda da hem tasarım özelliği açısından hem de ebat açısından bazı farklılıklar ortaya çıkıyor. Bu bağlamda ahşap kahverengi sade isimlik modelleri fiyat olarak daha uygun seviyelerdedir. Bunun yanında ahşap çift kalemli, kartvizitli masa isimliği daha pahalı oluyor. Genelde fiyat değişimi kullanım alanlarının genişliğine bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Yazı stili farklı olan ürünler daha pahalı olurken, sırdan ve sade tasarıma sahip olan modelleri daha uygun fiyatlardadır. Çoğunlukla, özel ahşap isimlik modelleri, geniş bir fiyat skalasına sahiptir.  Bu anlamda isimlikler özel tasarım özellikleri ya da yazı tarzına bağlı olarak farklılık gösteriyor.

Özel işçilik gerektiren çeşitlerde de aynı şekilde fiyat artışı ortaya çıkıyor. Genel olarak bakıldığı zaman da 2024 fiyatları bu değişkenlik özeliklerine göre farklı ücretlerdedir.  Aynı zamanda özel kabartma yapılan ya da özel yazı ile yazılan ahşap isimlik modelleri fiyat olarak daha yüksek seviyelerdedir.

Ahşap masa isimlik modelleri 2024 yılı fiyatları kaliteli ürün çeşidine ya da yapılan tasarım ve özel işçilik seçeneklerine göre değişmekle beraber, uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor. Hem çalışanlar hem de şirket prestiji için çok farklı bir ortam yaratıyor. Bu açıdan iş yaşamının en önemli aksesuarları olarak görülüyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.