Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Roll UP Banner

Firmanızı ya da ürünlerinizi tanıtmanız için teknolojik gelişmelerden faydalanabilirsiniz. Kitlelerin ilgisini çekecek reklam ürünlerini kullanarak hedef kitlelerinize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Roll up banner ürünlerimiz ile reklamlarınızı daha profesyonel olarak yapmaya başlayabilirsiniz.

Reklam çalışmalarında maliyetleri mümkün olduğu kadar düşük tutmak ve daha fazla amaca ulaşabilmek önemlidir. Roll up banner ürünler, makara mekanizması ile kullanım alanı geniş, kolay toplanabilen, şık bir reklam ve tanıtım ürünüdür.

Kullanışlılığı, görselliği, farklı boyut seçenekleri ve fiyatları açısından tüm sektörlerde en çok tercih edilen ürünlerden birisidir. Alüminyum malzemeden üretilir ve makaralı sistemi ile reklam görselinin basılı olduğu bölümleri içerisinde tutarak muhafaza eder. Kullanılacağı yerde yukarıya doğru çekilerek açılır ve daha pratik kullanım sağlar.

Kapalı alanlarda ya da açık alanlarda ürün ya da kampanya tanıtımlarının daha etkili bir şeklide yapılmasını sağlar. genel olarak roll up banner reklam ürünleri baskısız olarak farklı boyutlarda hazırlanır ve tanıtımını yapmak istediğiniz çalışmaların ya da ürünlerin bilgilerini, istediğiniz gibi baskı yaptırabilirsiniz.

Reklam ürünlerinin kurulumu basittir ve herhangi bir aparat olmadan kolaylıkla kurulabilir ya da toplanabilir. Makara sistemi sayesinde, kolay toplanabiliyor, istenildiği yere taşınabiliyor. Roll up ürünleri seminer ve konferans salonlarında, mağaza, market, alışveriş merkezi, mağaza showromlarında rahatlıkla kullanılabilen reklam ürünleridir.

Kolay taşınabilen ve az yer kaplayan ürünlerdir ve isteğe göre farklı boyutlarda üretilir. Reklam çalışmaları yapılabilecek tüm alanlarda kullanıma uygundur. Roll up reklam ürünleri, sık kullanılan tanıtım ürünleri olarak tercih edilir ve doğru yerde konumlandırıldığında, istenilen başarının daha kısa sürede elde edilmesini sağlar.

Kullanım yerlerine göre farklı boyutlarda ve baskı yüzeyi malzeme kalitesinde hazırlanır. Reklam çalışmalarında, yer ve zaman doğru seçilmediğinde istenilen başarı elde edilemeyecektir. Roll up banner çeşitleri, profesyonel olarak tasarlanıyor ve hizmet odaklı çalışmaların yapılabilmesi için farklı boyutlarda sunuluyor.

Makara sistemi üzerine sarılabilen ve reklam çalışması yapılacak kumaş ürünleri de dayanıklıdır ve uzun süre kullanıma uygundur. Reklam malzemelerinde görsellik, hedef kitleler üzerinde etki oluşturabilmek için önemlidir. Dijital baskı yapılan malzemeler, roll up üzerine monte edilerek kullanıma hazır hale getirilir ve istenilen her yerde kullanılabiliyor.

Roll Up Banner Baskı

Roll up banner baskı uygulamaları, mağazalar, showroomlar kadar fuar gibi özel etkinlik alanlarında da sıklıkla tercih edilen reklam çalışmaları uygulamalarından birisidir. Roll up baskıları, dijital baskı yöntemleri ile hazırlanır ve canlı renk seçenekleri sayesinde görünürlüğü daha fazla olur.

Makara sistemi sayesinde açılabilen ve toplanabilen reklam malzemeleri, kendi özel çantaları sayesinde istenilen yere kolaylıkla taşınabilir. Taşıma, kurulum ve görünürlüğü açısından birçok avantaj sağlar.

Reklam baskıları dijital baskı olarak kullanılır ve ürünün reklam alanı üzerine tasarımlar en iyi şekilde yapılır. Roll up ürünleri üzerine yapılacak olan reklam baskılarında, hedef kitlelere verilmek istenen mesajlar kısa ve açıklayıcı olmalıdır. Reklam baskıları, hem dikkat çekici hem de kaliteli olduğunda müşteri potansiyelinin artmasını sağlayacaktır.

Roll up baskı siparişleri için iletişim kurulabiliyor, ürünün kalitesi, baskı çalışmaları ve kurulumu hakkında bilgi alınabiliyor. Roll up kullanarak reklam çalışmaları yapacak olanlar, reklam ürünlerinin kullanılacağı alan ve mekanların analizlerini yapmalıdır. Roll up banner baskıları, büyük fuar alanlarında kullanılacaksa, görünürlüğünü etkileyebilecek diğer etkenler hesaplanmalı ve ürün boyutu ona göre ayarlanmalıdır.

Reklam bannerinin sergileneceği yer ürün boyutunun doğru seçilmesini sağlar. Roll up banner baskılarını konumlandıracağınız yer, herkes tarafından rahat görülebilen bir yer olmalıdır. Görünürlüğü olmayan reklam çalışmaların hedeflenen amaca ulaşılması için bir katkı sağlamayacaktır.

Görsel olarak kullanılan ve display reklam ürünleri arasında en çok kullanılan reklam stand çeşitleri olarak kullanılır. Özel bez çantası ile taşıma kolaylığı sağlayan reklam aracıdır ve yapılacak olan kaliteli dijital baskı çalışmaları ile her türlü reklamın yapılmasını sağlayacaktır. Dijital baskı yöntemi ile hazırlanan malzeme, rol lup üzerine monte edilir ve farklı yerlerde, farklı zamanlarda kullanılmaya başlanır.

Roll up banner baskılar için farklı ölçüler kullanılıyor ve müşteri taleplerine ya da belirlenen standart ölçülere göre hazırlanabiliyor. Farklı ölçü seçenekleri vardır ve taşıma sırasında çok az yer kapladığı için her durumda avantaj sağlar. Hızlı kurulum yapılabilen portatif yapısı ile özellikle kapalı alanların vazgeçilmez reklam ürünü olarak kabul edilir.

Roll Up Banner Çeşitleri Nelerdir?

Roll up banner çeşitleri, olay kurulum özelliklerinden dolayı yoğun ilgi görüyor ve talep ediliyor. Tüm çeşitlerde kaliteli malzemeler kullanılıyor ve hafif, dayanıklı özelliği ile kurulumu ve taşınması kolay oluyor.

Boyutlarına göre çeşitlendiriliyor ve farklı boyut seçenekleri ile sunuluyor. Alüminyum gövde içerisinde yer alan sarmal mekanizması, baskı yüzeyinin sarılmasını ve açılmasını sağlıyor.

Alüminyum gövde altında ayak sistemleri de yer alıyor. Reklam aracının kurulacağı yere ayaklar açılarak konumlandırılabiliyor ve sabitlenebiliyor. Portatif bir yapıya sahip oran ürünlerin kurulumu ya da daha sonra toplanması 3 – 5 dakikanızı alabiliyor.

Roll up banner reklam aracı çeşitleri ebatlarına göre çeşitlere ayrılıyor. Reklam aracının diğer tasarımları ve kullanılan mekanizma sistemleri benzerdir. Boyutlarına göre küçük, orta ya da büyük olarak çeşitlendirilebiliyor.

Dijital baskı ürünleri ile reklam ve tanıtımların en iyi şekilde yapılmasını sağlayan ürünlerdir. Roll up banner çeşitleri iki farklı kategoride gösterilir. Bu kategoriler ebatlarına göre belirlenir. Reklam aracının başarısı, doğru boyutlarda ürün seçimi, yapılacak olan dijital baskı tasarımının iyi ayarlanması ve konumlandırıldığı alana bağlıdır.

Ürün çeşidinin boyutu, kullanılacağı alana göre seçilmişse, reklam ve tanıtıma ihtiyaç duyan firmalara büyük katkı sağlayacaktır. Dijital baskı yüzeyine yapılan tasarımlarda, görsellerin ve yazıların belirli mesafelerden anlaşılabilir olması önemlidir.

Karmaşık bir baskı tasarımına sahip olan reklam araçları, müşteri kitleleri üzerinde itici etki oluşturabilecektir. Roll up banner çeşitlerinin tamamı, boyutlarına ve kullanım alanlarına göre özel tasarlanıyor, reklam aracının kullanımı hakkında bilgiler veriliyor. Firmalar, markalaşma çalışmaları yapmakta ve sektörlerinde daha fazla tanınmaya ihtiyaç duymaktadır.

Bunun için farklı yöntemlerle reklam ve tanıtım çalışmaları yaparlar. Roll up banner çeşitleri, geniş kitlelerin bulunduğu alanlarda, kısa ya da uzun süreli olarak reklam çalışmalarının daha kolay yapılmasını sağlar.

Taşınabilir özelliklere sahip olan roll up çeşitleri firmaların tanıtım çalışmalarının daha hızlı yapılmasını, kitlelerin dikkatinin daha kolay çekilmesini, dijital baskı tasarımı ile insanların hafızasında kalıcı etki oluşturulmasını sağlar.

Seminer, kongr, sponsorluk çalışmaları, ticari fuarlar gibi birçok alanda tanıtım çalışmaları için kullanılabilir. Kurulumu ve toplanması çok pratiktir ve tüm çeşitlerde makara mekanizması bulunur.

Roll Up Banner Nerelerde Kullanılır?

Roll up banner reklam aracının tercih edilme nedenleri arasında, hafif olması, fazla yer kaplamaması, taşıma ve kurulumun kolay olması yer alıyor. Roll up banner çeşitlerinin en çok kullanıldıkları yerler arasında fuar etkinlikleri ilk sırada yer alıyor.

Firmalar, önceden broşürler dağıtarak reklamlarını yapmaya çalışıyor ve sınırlı sayıda müşteriye ulaşabiliyordu. Roll up banner reklam araçları ile dijital baskı görselleri belirle alanlara konumlandırılıyor ve o bölgede olan herkes tarafından görülmesi sağlanıyor.

Bu reklam çalışmalarının daha hızlı ve geniş kitlelere yapılmasını sağlamış oluyor. Reklam çalışmalarında maliyetlerinde önemli oranda düşmesini ve firmalara maliyet avantajı sağlamaya başlar.

Roll up banner ürünlerin kullanıldığı yerler arasında şunlar gösterilir:

 • Seminer ve fuarlar,
 • Alışveriş merkezleri,
 • Mağazalar,
 • Marketler ve süpermarketler,
 • Gösteri ve konser alanları,
 • Kongre merkezleri,
 • Kapalı ve açık alanlar,

İnsanların yoğun olarak bulunduğu her alan roll up banner ürünlerinin kullanılabileceği alanlardır. Tüm kullanım alanlarında etkin bir şekilde kullanılabiliyor ve üzerinde yer alan dijital baskı ile tanıtımların yapılmasını sağlıyor.

Roll up ürünlerinin kullanım alanları çok geniştir ve kullanım alanlarına göre farklı boyutlarda, farklı çeşitleri kullanılabiliyor. Günümüzde, her sektördeki firmalar, sık aralıklarla reklam çalışmaları yapmaya ihtiyaç duyuyor.

Roll up banner araçlarını kullanmaya başlayanlar, kullanım alanlarının tümünü değerlendirebiliyor ve reklam yayınlarını, farklı zamanlarda farklı yerlerde yaparak marka imajlarını oluşturabiliyor. Reklam çalışmaları yapılmadan marka imajının oluşturulması, ürün ya da hizmetlerin tanıtılması çok zor olacaktır.

Herkesin reklam çalışmalarını kolaylaştırıyor ve farklı kullanım alanlarının en iyi şekilde değerlendirilmesini, farklı kitlelere ulaşılmasını sağlıyor. Makara mekanizması ile baskı yapılan bölümün makaraya sarılarak toplanması, reklam çalışması yapılacak olan yerlerde anında kurulum yapılarak reklam içeriklerinin gösterilmesi, çalışmaların kolay ve hızlı yapılmasına imkan tanıyor.

Display reklam ürünleri, firmaların her türlü tanıtım işlerini kolaylaştırıyor. Roll up banner ürünlerinin kullanım alanlarının çok geniş olması, ürünlerin birden fazla kullanıma uygun olmasını sağlıyor. Tüm ürün çeşitleri, birden fazla kullanıma uygun olarak şekilde tasarlanıyor ve kaliteli malzemelerle üretiliyor. Uzun süreli kullanımlarda, makara sistemi üzerine monte edilen dijital baskı bölümü değiştirilerek kullanıma devam edilebiliyor.

Roll Up Banner Baskı Ürün Kurulumu Nasıl Yapılır?

Roll up banner baskı ürünlerinin kurulumları oldukça kolaydır. Her ürünün kendi özel çantası vardır ve çantalarda muhafaza edilir, istenilen yere taşınır. Roll up banner ürünlerinin kurulumu yapılacağı zaman çantasından çıkartılır. Rol lup ayakları, sabit konumlandırma için birbirine paralel olacak şekilde açılır.

Ayaklar açılarak iyice konumlandırıldıktan sonra roll up arka tarafındaki yuvaya roll up çubuğu takılır. Çubuk takıldıktan sonra roll up banner makarası üzerinde sarılı bulunan görsel baskı malzemesi ortasından tutulur ve yukarıya doğru çekilerek çubuğun ucuna takılır.

Reklam ürünü açılmış olur ve insanların farklı açılardan rahat görebileceği şekilde konumlandırılır. Kurulum aşamaları çok basittir ve tüm kullanım alanlarında, kurulum işlemleri birkaç dakikada tamamlanır.

Tüm ürün çeşitleri için kurulum ve toplama işlem adımları gösterilir. Doğru yöntemlerle kurulum yapıldığında, hem ürünün yapısı muhafaza edilmiş hem de reklam çalışmaları hemen başlatılmış olur. İsteyeler, kurulum videolarını izleyerek doğru yöntemler hakkında bilgi sahibi olabilir.

Bazı ürün çeşitlerinde dijital baskılar çift taraflı olarak yapılıyor. Mekanizma üzerine takılan çıta yuvasına takıldığında sabitleme piminin takılması unutulmamalıdır. Pim takılmaz ya da tam oturtulmazsa zamanla reklam görselinin kapanmasına neden olabilecektir.

Roll up banner ayaklarının tam açılmasına ve birbirine paralel olmasına da dikkat edilmelidir. Kalabalık ortamlarda insanların teması ya da rüzgar etkisi ile yıkılmamalıdır. Roll up banner ürünlerinin ebatlarına göre malzemeler özel olarak ayarlanır. Baskı bölümü en iyi şekilde görülmeli ve makara mekanizması üzerine takılan çıtaya sabitlenen reklam yüzeyi tam görülebilecek şekilde açılmalıdır.

Kullanım alanında reklam çalışması için belirlenen süre sonuna kadar sorunsuz bir şekilde kullanılabilecektir. Daha sonra tekrar toplamak isteyenler, kurulum işlemlerinin tersini yaparak kolaylıkla toplayabilecek ve özel çantasına koyabilecektir. Dijital baskı yapılan branda makara üzerine sarılır, roll up banner çatısı çıkartılır, ayakları kapatılır ve çantası içerisine konularak toplama işlemi tamamlanmış olur. Daha sonra kullanılacağı farklı yerde tekrar aynı yöntemlerle kurulumu yapılır.

Baskı Yüzeyi Tasarımı Nasıl Olmalı?

Roll up banner ürünlerinde reklam ve tanıtım baskıları, dayanıklı branda malzemesi üzerine yapılır. Reklam çalışmalarında görsellik her zaman önemlidir ve baskı yüzeyleri kaliteli olmalıdır. Baskı yüzeyi tanıtımı yapılacak ürüne ya da firmanın marka imajına göre özel seçilebilir.

Ürün baskılarında dijital baskılardır ve bunun için yüzeyler pürüzsüz bir yapıya sahiptir. Reklam çalışmalarında, tanıtım ürününün konumlandırıldığı yer, boyutları kadar baskı yüzeyine yapılacak olan tasarımın başarılı olması da önemlidir. Reklam tasarımları için her zaman profesyonel destek alınmalıdır.

Baskı yüzeyi boyutlarına göre baskı tasarımları çalışmaları yapılabilir. Baskı tasarımları, kitlelerin dikkatini çekmeli ve marka imajının insanlar üzerinde olumlu etki oluşturmalıdır. Baskı araçlarında, reklam görselinin yer aldığı bölüm, branda malzemesi üzeridir. Tüm ürün çeşitlerinde kaliteli, düz yüzeyli ve yumuşak branda malzemeleri kullanılır.

Roll up banner çeşitlerinin bazılarında farklı kumaş ürünleri de kullanılıyor. Baskı yüzeyi malzeme seçimi, müşteri tercihine ve reklam ürününün boyutuna göre değişiklik gösteriyor. Makara üzerine sarılarak muhafaza edilen ve taşınabilen reklam aracının baskı yüzeylerine tüm baskılar, dijital baskı yöntemleri ile yapılıyor.

Tasarım çalışmalarında, görselin ve yazıların kolay okunabilmesine, insanların ilk bakışta verilmek istenen mesajı alabilmesine dikkat edilmelidir. Baskı kalitesi, ürünün konumlandırıldığı yer, boyutu ve içeriği kadar önemlidir. Baskı kalitesi düşük olduğunda insanların dikkatini çekmeyecek ve reklam çalışması ile istenilen amaca ulaşılmayacaktır.

Reklam araçlarının kullanım kolaylığı, geniş kitlelere kolay ulaşılmasını sağladığı için yapılacak olan baskı yüzeyi tasarım çalışmalarının da kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Roll up banner reklam araçlarını tercih eden ve kaliteli baskı tasarımları ile reklam ürünlerini hazırlatanlar birçok fayda elde edecektir.

Roll up banner çeşitlerinde kullanılacak olan baskı yüzeyi ve tasarımlarında şunlara dikkat edilmelidir:

 • Baskı yüzeyi malzemesinin kaliteli olması,
 • Baskı tasarımının firma marka etiketi ve imajına uygun yapılması,
 • Tasarım çalışmalarında ürün görselinin anlaşılır olması,
 • Reklam yazılarının uzaktan rahat ve net okunabilmesi,
 • Baskı tasarım renklerinin, ürün orijinaline ve firma marka renk seçeneklerine uyumlu olması,
 • Dikkat çekici özelliğinin olmasına,

Bunlara dikkat ederek roll up banner reklam araçları hazırlandığında, firmalar istedikleri amaca ulaşacak ve kullandıkları reklam ürünü kendilerine avantaj sağlayacaktır. Ürün çeşitlerini inceleyenler, firmalarına ve reklam çalışmalarına en uygun, kaliteli ürün çeşitlerini seçebilir.

Roll Up Banner Modelleri Özellikleri

Farklı model seçenekleri bulunuyor. Yapılacak olan reklam çalışmalarına göre model seçimi yapılır. Ürün özellikleri de modellere göre belirlenir. Roll up banner için sunulan modeller, ekonomik modeller, smart modeller, çift taraflı modeller ve masaüstü modeller olarak sıralanıyor. Her birisinin boyut özellikleri farklıdır.

Roll up banner ürünleri, alüminyum gövdeden oluşur ve hafiftir. Alüminyum gövde yapısı içerisinde makara mekanizması yer alıyor ve baskı yüzeyinin sarılmasını sağlıyor. Ürün özellikleri, roll up banner kullanım alanlarında kurulum yapıldıktan sonra baskı yüzeyinin makara mekanizması sayesinde çekilerek açılmasını ve reklam baskı tasarımlarının gösterilmesini sağlıyor.

Baskı yüzeyinin açık kalmasını sağlayan çıtalarda alüminyum malzemesinden yapılmıştır. Baskı yüzeyi özellikleri ise kumaş türleri ya da branda olarak belirleniyor. Makara mekanizması, reklam brandasının geri toplanmasını da sağlıyor. Ürünlerin tüm özellikleri, reklam aracının uzun süre ve farklı yerlerde birden fazla kullanılmasını sağlıyor.

Ürünler özelliklerini incelediğinizde en önemli özelliğinin, baskı yüzeylerinin istenildiği zaman değiştirilebiliyor olduğunu görebileceksiniz. Bu özelliği sayesinde roll up banner mekanizmaları, birden fazla ve farklı reklam görsellerinde kullanılabilecektir.

Roll Up Banner Fiyatları 2024

Roll up banner ürünlerinin fiyatları, ürün özelliklerine göre değişiyor. Fiyat değişikliklerine neden olan etkenlerin başında, boyut bilgileri yer alıyor. Ürün modellerinin tümünde farklı boyutlar kullanılabiliyor ve kullanılan malzeme miktarına göre roll up banner fiyatları değişiyor. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve güncel kur oranları, 2024 yılında fiyatların güncellenerek sunulmasına neden olacaktır.

Roll up mekanizması ve baskı yüzeyi fiyatları ayrı ayrı hesaplanabiliyor. Ölçü ve ürün özelliklerine göre değişen fiyatlar, firmaların reklam çalışmaları yapacakları alanlara göre uygun fiyatlardan faydalanmalarını sağlıyor.

Reklam aracı mekanizması ve diğer metal bölümlerin tamamı alüminyum malzemelerden hazırlanır. Baskı yüzeyleri ise branda ya da dayanıklı düz yüzeyli polyester kumaş olarak belirlenebiliyor. Roll up banner mekanizmalarının fiyatları, ürün boyutları ile ilgilidir ve belirlenen ölçülere göre fiyat bilgileri sunulur.

Fiyat farkı oluşturan ölçü bilgileri şunlardır:

 • 60x180 cm,
 • 80x120 cm,
 • 85x200 cm,
 • 100x200 cm,
 • 120x200 cm,
 • 150x200 cm,

60 – 85 cm arasında olanlar ofis, toplantı salonu gibi küçük alanlarda da kullanılabilen ürünlerdir. 100 cm ve üzerin ölçülerde olanlar ise daha çok alışveriş merkezleri, fuar ve kongre merkezlerinde kullanılır. Roll up banner ürünlerinde kullanılan alüminyum malzeme miktarı arttıkça fiyatlarda aynı oranlarda artarak devam ediyor.

Baskı Yüzeyi Fiyatları

Roll up banner ürünlerinde kullanılan baskı yüzeyleri, farklı malzeme ve boyutlarda olabiliyor. Malzeme yapış ve boyut bilgileri fiyatların değişmesine neden olurken, yapılacak olan baskılarda fiyatların yeniden belirlenmesine neden olabiliyor. Kullanılacak olan baskı yüzeyi maliyetlerini azaltmak için farklı kalitelerde ürün seçimi yapılabiliyor.

Ancak düşük kaliteli baskı yüzeyleri, yapılan baskının iyi görünmemesine ve kısa sürede deforme olmasına neden olacaktır. Bu hem reklamın amacına ulaşmamasını hem de firmanın daha fazla harcama yapmasını sağlayacaktır. Kalitesiz bir yüzeye yapılacak olan reklam baskıları, müşteri üzerinde olumlu etki oluşturmayacaktır.

Roll up banner baskı yüzeyi malzemesi olarak genelde branda çeşitleri kullanılır. Büyük ebatlı ürünlerde dayanıklılığı artırır ve reklam baskısının daha iyi görünmesini sağlar. Ofis ve mağaza gibi küçük alanlarda kullanılacak olan roll up banner araçlarında ise daha ucuz maliyetli olan polyester kumaş baskı yüzeyleri tercih edilebilir.

Baskı yüzeyi malzeme kalitesi ve kullanılan ölçü bilgileri, fiyat hesaplamalarının yapılmasını sağlıyor. Daha uygun maliyetlerle reklam araçlarını hazırlatmak isteyenler, mekanizma ve baskı yüzeyi malzemelerini farklı yerlerden temin edebiliyor. Baskı yüzeyi malzemesi seçimi yapılırken, boyut bilgilerine ve üzerine yapılacak olan baskı tasarım özelliklerine de dikkat edilmelidir.

Seçilen ürün dijital baskı tekniklerinin uygulanmasına uyumlu olmalıdır. Roll up banner araçları için kullanılan malzemelerinin tümünün kaliteli olması, ilk maliyetin yüksek olmasına neden olsa da uzun süre kullanım özelliği ile firmalara her zaman maliyet avantajı sağlayacaktır. Kalitesi düşük baskı yüzeyleri kullanıldığında, reklam çalışmalarına devam edilebilmesi için sık aralıklarda değiştirme ihtiyacını ve yüksek maliyetleri doğurabilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.