Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Türk Bayrakları 

Bir devleti sahip olduğu resmi bayrak temsil eder. Türkiye Cumhuriyeti Devleti temsil eden bayrağa ise Türk bayrağı denir. Kırmızı (al) zemin üzerine yerleştirilmiş yıldız ve aydan oluşan bayrak diğerlerinden ayrılır. Bu özelliklere sahip bayrağın şehitlerin kanını temsil ettiğine inanılır.

Devletin bağımsızlığını temsil eden ve manevi değere sahip olan Türk bayrağı hayatın her anında kullanılabilecek bir objedir. Kutlamalar, makam odaları, okullar ve resmi kuruluşlar bayrağın en çok görüldüğü alanlar arasındadır. Bunun dışında kişiler tarafından evlerde de kullanılır.

Türk devletini ve milletini simgeleyen Türk bayrakları farklı boyutlarda ve modellerde üretilir. Bu sayede istenilen zamanda kullanıma uygun seçeneğin tercih edilmesi mümkün olur. Bu bayrak görüldüğünde mekanın veya kişinin Türk kanını taşıdığı anlaşılmış olur.

Ofis Bura olarak Türk milletinin bayrak hassasiyetinin farkında olarak farklı boyut seçenekleri ile kumaş Türk bayrağı üretimi yapıyoruz. Kutlamalar, makam odaları, masalar, okullar ve diğer kuruluşlarda kullanmak için kumaştan yapılmış olan Türk bayrağına ihtiyacınız varsa ürünlerimizi incelemelisiniz.

Türk bayrağı günümüzde hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılabilecek ürünlerdir. Milli bayramlar, özel günler ve etkinlikler bayrakların en çok görüldüğü zamanları oluşturur. Cama veya balkona asılarak veya elde taşınarak kullanılan bu bayraklar coşkulu kutlamalara yardımcı olurlar.

Sizlerde kutlamalara katılmayı düşünüyor ve insanların bayrak sevginizi görmelerini istiyorsanız Ofis Bura sayfamızı incelemelisiniz. Farklı boyutlarda ürettiğimiz kumaş Türk bayraklarını sipariş ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Türk bayrağı modellerimizin boyutlarını inceleyebilir, kumaş ve diğer ürün özelliklerini okuyabilir ve fiyat karşılaştırması yaparak aradığınız bayrağı online şekilde sipariş verebilirsiniz.

Kutlamalar İçin Türk Bayrak Çeşitleri

Kumaş Türk bayrağı kutlamalar için kullanılan ürünlerin başında gelir. Özellikle Türkiye için özel olan milli bayramlarda evler, okullar, resmi daireler, sokaklar ve kutlama alanları başta olmak üzere her yer Türk bayrakları ile süslenir. Ayrıca kutlamaya katılan kişiler ellerinde bu bayrakları sallarlar. Bunun dışında resmi törenlerin yapıldığı alanlarda da bayrakları görmeniz mümkündür.

Kumaş Türk bayrağı çeşitlerini görebileceğiniz kutlamalar şunlardır;

 • 23 Nisan: 23 Nisan Türkiye’de Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak kutlanır. Bu tarihte çocuklar, gençler, öğretmenler ve diğer bireyler Türk bayrağı kullanarak bayramı kutlarlar. Bu bayramda kullanmak için alpaka, raşel ve saten kumaşlar kullanarak üretilmiş olan bayrakları satın alabilirsiniz. Özellikle sopalı bayraklar törenlere katılırken kullanmanız için uygun bayrak çeşitlerini oluşturur. Bunun dışında bayram zamanlarında evinizin ve işyerinizin camına asmak içinde kumaş Türk bayrakları satın alabilirsiniz.
 • 19 Mayıs: 19 Mayıs Türkiye’de Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanır. Bu tarihte caddeler, sokaklar, okullar ve evler bayraklarla süslenir. Sizlerde bu önemli günde mekanlarınızda Türk bayrağı olmasını istiyorsanız Ofis Bura’dan sipariş verebilirsiniz. Ayrıca törene katılacaksanız törenlere saplı kumaş Türk bayraklarını tercih edebilirsiniz. Okulunuz veya kurumunuzda bulunan bayrakları yenileyerek bayramın önemi en iyi şekilde yansıtmak istiyorsanız da bu bayraklardan satın alabilirsiniz.
 • 30 Ağustos: 30 Ağustos Türkiye’de Zafer Bayramı olarak kutlanır. Bu özel günde istediğiniz boyutta satın aldığınız Türk bayrağını kullanabilirsiniz. Evinizdeki cam ve balkon ölçülerinize uygun alacağınız bayrağı bu tarihe ulaştığınızda asarak mutluluğunuzu yansıtabilirsiniz. Okullarda, spor salonlarında ve sokaklarda yapılan kutlamalara katılmayı istiyorsanız saplı Türk bayrağı satın alarak hazırlığınızı yapabilirsiniz.
 • 29 Ekim: 29 Ekim Türkiye’de Cumhuriyet Bayramı olarak kutlanır. Bu tarihte Atatürk ve silah arkadaşlarını anmak için yapılan kutlamalara Türk bayrakları ile katılabilirsiniz. Aradığınız ölçülerde ve adetteki bayraklara ise kategorimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. Ayrıca bayrak üzerinde Atatürk resmi olan özel siparişlerinizi de verebilirsiniz.
 • 15 Temmuz: 15 Temmuz Türkiye’de Demokrasi ve Birlik Günü olarak kutlanır. Bu tarihte de insanlar Türk bayrakları ile sokaklara dökülürler ve demokrasi mücadelesini kutlarlar. Özellikle o gece Türk bayrağı ile demokrasi nöbeti tutulur. Sizlerde bu nöbete katılmayı istiyorsanız çıtalı, sopalı ve büyük boyutlu Türk bayraklarını kullanarak kutlamaya katılabilirsiniz. İstediğiniz özelliklerdeki bayrakları online olarak satın alabilirsiniz.

Bu kutlamalarda Türk bayrakları kullanacaksanız iç ve dış mekan tercihine göre boyut, kumaş ve model seçiminde bulunabilirsiniz. Ayrıca büyük bir alanı süslemek isterseniz sizler için oluşturduğumuz 10, 20, 50 veya 100 adet seçeneklerine sahip setlerden sipariş edebilirsiniz. Böylelikle kutlama için mekanı uygun ebatlı Türk bayrakları ile süsleyerek bayram coşkusunun yaşanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Makam Odaları İçin Direkli Türk Bayrağı

Makam odaları Türk bayrağı ile karşılaşılacak yerlerin başında gelir. Bu odalarda bulunan bayraklar masa arkası ve masa yanına yerleştirilerek kullanılan ürünlerdir. Özellikle devlet kurumları ve kuruluşlarında makam sahibi kişilerin odalarında bu bayraklara sıklıkla rastlanır.

Makam odaları için Türk bayrağı modelleri direkli olarak tasarlanır. Böylelikle zemine yerleştirilerek kullanılır. Ortalama 225 cm uzunluğundaki direk üzerine 100x150 cm ölçülerinde sahip olan bayrak yerleştirilir.

Makam odası için üretilen Türk bayrağı alpaka, raşel ve polyester saten kumaşlardan üretilmiş olabilir. Bu durumda kullanacağınız bayrağın hangi kumaştan üretilmiş olmasını isterseniz uygun modeli seçip satın alım işlemini yapabilirsiniz.

Polyester saten, alpaka veya raşel kumaşlar kullanılarak tasarlanan Türk bayrakları için süblümasyon baskı uygulanır. Bu sayede bayrak üzerinde bulunan ay ve yıldız simgesi silinmeden kullanılır. Ayrıca üretimde kaliteli kumaş tercihinde bulunduğu için yıpranma oranı düşüktür. Böylelikle satın aldığınız Türk bayrağınızı makam odanızda yıllarca kullanabilirsiniz.

Makam odasında Türk bayrağı kullanmak saygınlık ve temsil açısından önemlidir. Bu nedenle makam sahiplerinin mutlaka kullanması gerekir. Bunun için kaliteli kumaşlar ve baskı yöntemleriyle üretilen bayrakların satın alınması gerekir. Parlak kumaş ve bayrak direğine sahip ürünlerin odalara yerleştirilmesi itibar açısından da önemlidir.

Direkli Türk bayrakları genellikle devlet kuruluşlarında görülür. Ancak saygınlık kazandırması nedeniyle holdinglerde de kullanımı mümkündür. Holding sahibiyseniz veya holdingde önemli bir mevkiiniz varsa direkli Türk bayrağı satın alabilirsiniz. Bu bayrağı masanızın arkasına yerleştirerek kişileri bu şekilde karşılayabilirsiniz. İsterseniz direkli bayrağı simli ve saçaklı modellerde de tercih edebilirsiniz.

Makam odalarınız için Türk bayrağı seçerken bayrak ölçüleri dışında direk türlerini dikkate alabilirsiniz. Bu bayraklarda krom, pirinç ve altın kaplama direkler tercih edilir. Bu çeşitlerden makam odanız için uygun olanı seçebilirsiniz.

Makam odalarında kullanmak için Türk bayrakları satın almışsanız bayrağın yerini doğru şekilde belirlemelisiniz. Kural olarak bu bayraklar masanın sol tarafına yerleştirilir. Bu bayrağın karşısı olan sağ tarafa ise makam bayrağı yerleştirilir. Böylelikle bayrakların uyumlu ve düzenli görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Makam odanız için direkli Türk bayrakları yanı sıra kırlangıç Türk bayrağı siparişi de verebilirsiniz. Bu bayrakları odanızın duvarlarına asarak kullanabilirsiniz. Ayrıca etkinlikler ve açılış törenleri için de tercih edebilirsiniz. Bu bayraklarda da ölçü seçenekleri vardır ve uygun ölçüleri belirleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Özel Tasarımları İle Atatürk’lü Türk Bayrakları

Ofis Bura Türk bayrak çeşitleri arasında Atatürklü Türk bayrakları bulunur. Bu bayraklar özel tasarımla hazırlanan ürünlerdir. Türk bayrağı üzerine Atatürk baskısı uygulanarak hazırlanırlar. Böylelikle özel günlerde Atatürk’ün de bayrakla anılmasına yardımcı olurlar.

Atatürklü Türk bayrağı arıyorsanız kumaş türüne göre seçim yapabilirsiniz. Bu bayraklar için kullanılan kumaşlar saten, raşel ve alpaka kumaşlardır. Özellikle parlak görünen Atatürk baskılı bayrağınız olmasını istiyorsanız saten kumaştan üretilen modelleri seçmelisiniz.

Kutlamalarda, ofislerinizde, makam odalarınızda ve evlerinizde Atatürklü Türk bayrağı bulundurmak istiyorsanız şu modelleri satın alabilirsiniz;

 • Kırlangıç bayrak: Atatürk baskılı olarak üretilen Türk bayrağı çeşitleri arasında kırlangıç bayraklar yer alır. Bu bayrakları ofisler, kutlama alanları, fuar alanları ve diğer iç mekanlarda kullanabilirsiniz. Bu bayrakları Atatürk baskılı ve Atatürk baskısız olacak şekilde çift olarak da sipariş edebilirsiniz.
 • Masaüstü bayrak: Atatürk baskılı olarak üretilen Türk bayrağı çeşitleri arasında masaüstü bayraklar yer alır. Bu bayraklar çalışma masaları için tasarlanan ürünlerdir. Krom direğe sahip olan Atatürk baskılı bayraklar Ulu Önder’e olan sevgi ve bağlılığı temsil eder. Bunun dışında çalışma masalarına dekoratif görünüm sağlar. Masanızda Atatürklü Türk bayrağının bulunmasını istiyorsanız ölçü seçeneklerine göre sipariş verebilirsiniz.
 • Flama bayrak: Atatürk baskılı olarak tasarlanan Türk bayrağı çeşitleri arasında flama bayraklar da yer alır. Bu bayraklar ince ve uzun görünümleri ile dikkat çekerler. Özellikle iç mekanlarda kullanıma uygundur. Ayrıca bazı modellerinin dış mekanlara yerleştirilmesi de mümkündür. Flama Atatürklü Türk bayrakları arıyorsanız kategoriye göz atabilirsiniz.
 • Büyük bayrak: Atatürk baskılı olarak tasarlanan Türk bayrakları çeşitleri arasında büyük bayrak çeşitleri de bulunur. Bu bayraklar okullar ve resmi kamu kurumlarının camlarına asmak için uygun ürünlerdir. Milli bayramlarda asılarak bayramın kutlandığı gösterilir. Kurumunuzun Atatürk baskılı olan Türk bayrağına ihtiyacı varsa ölçü seçeneklerini değerlendirerek sipariş verebilirsiniz.
 • Sopalı bayrak: Atatürk baskılı olarak tasarlanan Türk bayrağı çeşitleri arasında sopalı bayrak çeşitleri de bulunur. Bu bayraklar özellikle tören esnasında sallama amacıyla tasarlanmışlardır. Törenlere katılacaksanız bu bayraklarını tekli veya kalabalık grupsanız set halinde satın alabilirsiniz. Öğretmenseniz öğrencilerinizin bayram kutlamalarında bu bayrakları kullanmaları için sipariş verebilirsiniz.

Bunlar dışında Atatürklü olarak tasarlanmasını istediğiniz Türk bayrağı modeli bulunuyorsa bizimle iletişime geçerek isteğinizi iletebilirsiniz. Böylelikle özel tasarımlı Atatürk dijital baskılı Türk bayraklarınızı istediğiniz alanlarda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Bayrağı Modelleri Nelerdir?

Evler, iş yerleri ve dış mekanlar için satın alabileceğiniz birden fazla Türk bayrağı modeli vardır. Ofis Bura sitesini inceleyerek kullanacağınız yere uygun bayrak modelini bulabilirsiniz. Bu modeller arasında ölçü, renk ve materyal özelliklerini dikkate alarak seçim yapabilirsiniz.

Kutlamalar ve normal kullanımlar için alabileceğiniz Türk bayrağı modellerinden bazıları şunlardır;

 • Dikdörtgen bayrak: Dikdörtgen bayrak klasik özelliklere sahip olan Türk bayrağı için kullanılan isimdir. Dikdörtgen forma sahip olarak saten, alpaka veya raşel kumaşlardan üretilir. Özelliklerde evler, asker eğlenceleri ve araçlar için uygundur.
 • Büyük bayraklar: Kamu kurumlarına takılmak için kullanılabilecek bayrak modeli büyük Türk bayrağı olarak anılır. Bu bayrakların ölçüleri 200x300 cm üzerinde görülür. Özellikle meydanlar için tasarlanan bayrakların ölçülerinin 1000 cm’den uzun olduğu görülebilir.
 • Direkli bayrakları: Makam odaları için tercih edilebilecek Türk bayrağı modeli direkli bayrak olarak da anılır. Krom, altın veya pirinç direklere sahip olan bu bayraklar genellikle parlak görünüme sahiptir. Saçaklı ve simli türlerini de bulmanız mümkündür.
 • Kırlangıç bayraklar: İç mekanlarda kullanım için satın alabileceğiniz Türk bayrağı modellerinden birisi kırlangıç bayraktır. Bu bayrak kırlangıç kuşunu andırması nedeniyle bu ismi almıştır. Bayrağın üst bölümünde ip vardır ve bu ip sayesinde duvara asılması mümkün olur.
 • Masaüstü bayraklar: Masanızın üzerine yerleştirebileceğiniz Türk bayrakları arıyorsanız masaüstü bayrakları sizin uygundur. Küçük boyutlu direğe sahip olan bu bayraklar masanızın istediğiniz köşesine yerleştirmenize uygundur. Bu bayrakları tekli alabileceğiniz gibi kurum simgeli veya Atatürk baskılı olacak şekilde çiftli olarak da sipariş edebilirsiniz.
 • Sopalı bayraklar: Okullarda ve şehirlerde yapılan milli törenlere katılmayı düşünüyorsanız satın alacağınız Türk bayrağı modeli sopalı bayraktır. Bu bayrağı sopasından tutarak sallayarak kullanabilirsiniz. Böylelikle bayram coşkusunu yaşarsınız. Bu bayrakları ölçüleri 20x30 cm, 30x45 cm veya 40x60 cm olarak tercih edebilirsiniz.
 • Gönder bayrağı: Popüler Türk bayrağı modelleri arasında gönder bayrakları da bulunur. Bu bayraklar dış mekanlar için tasarlanan ürünlerdir. Bayrağın uzun bir direğe asılması için tasarlanmıştır. Bayrağın göndere çekilmesi telaffuzu nedeniyle bu isimle anılırlar. Yas dönemlerinde yarıya indirilirler ve bayram zamanlarında en tepeye çekilirler. Bu bayrakların ölçüleri ise kullanılacak direğin ölçüsü ile orantılıdır. Bu nedenle siparişini vermeden önce direk ölçüsünü öğrenmelisiniz.
 • Flama bayraklar: Dış mekanlar için satın alabileceğiniz Türk bayrağı modellerinden birisi flama bayraklardır. Bu bayraklar flama kesimine sahip oldukları için bu ismi alırlar. Özellikle tören alanları, elektrik direkleri ve caddelerde kullanıma uygundurlar. Bu bayraklar düz kesim, kama kesim ve kırlangıç kesim olarak tasarlanabilirler.

Bu Türk bayrağı modellerinin her birinin farklı ölçüleri vardır. Bu nedenle bayrak türüne göre inceleme yapmalısınız. Ayrıca bayrak modeline göre fiyat ödeyeceğinizi de bilmelisiniz.

Büyük Türk Bayrakları

Ofis Bura Türk bayrakları satın alacaksanız büyük Türk bayrakları ile karşılaşmanız mümkündür. Bu bayraklar özellikle görkemli törenler için hazırlanan ürünlerdir. Türk milletinin büyüklüğü ve önemi anlatılmak için devasa ölçülerde hazırlanırlar.

Büyük Türk bayrağı en çok milli bayramlarda görülür. Bu bayraklar caddelerde, bina duvarlarında ve gökyüzünde görülür. Bu sayede hem günün anlamı hem de bağımsızlık simgelenir.

Büyük Türk bayrağı ebatları değişiklik gösterir. Böylelikle kullanılacak mekana ve alana göre seçim yapmak kolay olur. Büyük Türk bayraklarındaki ölçüler ise 100x150 cm, 200x300 cm, 300x400 cm, 400x600 cm, 500x750 cm, 1x2 m, 2x4 m ve 4x6 m gibi ölçülerde görülürler.

Büyük Türk bayrağı milli bayramlar dışında da kullanılan ürünlerdendir. Spor müsabakalarının yapıldığı zamanlarda özellikle Türkiye’yi temsil etmek için bu bayraklardan yararlanılır. Spor alanında çalışıyorsanız müsabakalarda kullanmak için büyük boyutlu Türk bayraklarından sipariş edebilirsiniz.

Türk Bayrağı Ölçüleri

Ofis Bura üretimi Türk bayrağı ölçüleri standart değildir. Türk bayraklarında birden fazla model bulunması ölçülerinde çeşitli olmasını sağlamıştır. Bu nedenle siparişler esnasında ölçü bilgileri alınmalı ve bayrağın kullanılacağı yere uygun olunduğunda sipariş tamamlanmalıdır.

Modellere göre Türk bayrağı ölçülerini şöyle sıralamak mümkündür;

 • Küçük boyutlu bayrak modelleri 10x15 cm, 12x16 cm, 20x30 cm ve 30x45 cm ölçülerindedir.
 • Orta boyutlu Türk bayrağı modelleri 40x60 cm, 50x75 cm, 60x90 cm, 70x105 cm ve 80x120 cm ölçülerindedir.
 • Büyük boyutlu Türk bayrak modelleri 100x150 cm, 200x300 cm, 300x450 cm, 400x600 cm, 500x750 cm, 600x900 cm ve 700x1050 cm ölçülerindedir.
 • Direkli Türk bayrağı ölçüsü ise 100x150 cm olarak sabittir.
 • Kırlangıç Türk bayrakları 50x150 cm, 50x200 cm, 70x150 cm, 70x200 cm ve 100x300 cm ölçülerindedir.
 • Masaüstü Türk bayrağı modelleri 8x32 cm ve 15x22,5 cm ölçülerindedir.
 • Sopalı bayrak ölçüleri 20x30 cm ile 200x300 cm aralığındadır.
 • Flama Türk bayrağı modelleri 40x100 cm, 50x100 cm, 75x200 cm ve 100x300 cm ölçülerindedir.

Seçtiğiniz bayrak modeli için hazırlanan bilgi sayfasına eriştiğinizde hangi ölçülerin stokta bulunduğunu öğrenebilirsiniz. Ölçü seçenekleri sizlere verildiği için uygun bulduğunuzu işaretleyerek siparişinizin ürün seçim aşamasını tamamlarsınız.

Türk Bayrağının Özellikleri Nelerdir?

Kaliteli Türk bayrağı kullanmak istiyorsanız ürünlerin özelliklerini okuyarak kararınızı verebilirsiniz.

Ofis Bura Türk bayraklarının özellikleri şunlardır;

 • Bayraklar saten, alpaka, polyester, raşel ve çift saten kumaşlar kullanılarak tasarlanmıştır.
 • Türk bayrağı modellerinin tamamı kaliteli süblümasyon baskı tekniği kullanılarak hazırlanmıştır.
 • Bayraklarda kaliteli kumaş ve baskı yöntemleri kullanıldığı için solma veya renk açılımı görülmez.
 • Dış mekanlar için tasarlanan Türk bayrağı çeşitleri hava şartlarına uyum sağlayacak özelliklere sahiptir.
 • Makam odaları için üretilen Türk bayrakları gümüş ve sarı saçaklı olarak tasarlanır. Direk seçenekleri ise krom ve sarı direk olarak belirlenmiştir.
 • Türk bayrağı siparişleriniz için minimum sipariş adedi verilmiştir ve bu adet kadar siparişiniz onaylanır.
 • Türk bayraklarının tamamı kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Bu nedenle kuru temizleme yapılmalıdır.
 • Kırlangıç Türk bayrağı modellerinde çift yön baskı uygulanmıştır. Baskı türü ise süblümasyon baskı olarak tercih edilmiştir.

Bunlar dışında kalan Türk bayrağı özelliklerini ise sayfayı inceleyerek öğrenebilirsiniz. Seçtiğiniz model için verilen bilgileri okuyarak kullanım için uygunluktan emin olarak siparişinizi verip teslim almayı bekleyebilirsiniz.

Türk Bayrağı Nerede Satılır?

Küçük, orta ve büyük boyutlu Türk bayrağı nerede satılır? Merak edebilirsiniz. Türk bayraklarını satın alabileceğiniz çok fazla seçenek vardır. Web siteleri, avmler, kırtasiyeler, matbaalar, baskı firmaları ve marketler bayrakları satın alabileceğiniz adreslerden birkaçıdır.

Türk bayrağı satın almak istiyorsanız öncelikle doğru adresi bulmanız gerekir. Bunun için ilk olarak güvenilir firma veya firma web sitesi bulmalısınız. Seçtiğiniz sitenin güvenilir durumunu SSL sertifikası olup olmadığına bakarak öğrenebilirsiniz.

Seçtiğiniz web sitesinde satışa sunulan Türk bayrağı çeşit ve modellerinin neler olduğunu öğrenmelisiniz. Böylelikle aradığınız ürünün site stoklarında olup olmadığını öğrenirsiniz.

Türk bayrağı alacağınız adresi seçtikten sonra fiyat ve kargo fırsatlarını öğrenmelisiniz. Özellikle fiyat araştırması yaparak uygun fiyatlı satış yapan adresi seçmekten yana olmalısınız. Böylelikle tasarruf etmiş olursunuz.

Ücretsiz kargo fırsatı veren sitelerden Türk bayrakları satın aldığınızda kargoya ücret ödemeniz gerekmez. Bunun yerine birden fazla bayrak alabilir veya kalan paranızı farklı şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz sitenin her yere kargo gönderimi olup olmadığını öğrenmelisiniz. Böylelikle siparişinizi teslim almakta sorun yaşamazsınız.

Türk Bayrağı Fiyatları 2024

Ofis Bura Türk bayrağı sayfasında 2024 fiyatlarını görebilirsiniz. Bayraklardaki fiyatlar seçilen bayrağın çeşidine, modeline ve ölçülerine göre belirlenmiştir. Ayrıca bayraklarda tercih edilen materyallerin fiyatların artış ve azalışında etkili durumdadır.

Direkli Türk bayrağı satın almak isterseniz fiyata direk aparatının da dahil olduğunu görürsünüz. Direkte kullanılan malzeme türüne göre de fiyatın değiştiğini görebilirsiniz.

Türk bayrağı modelini tek olarak almak istemediğinizde setlerimizi tercih edebilirsiniz. Özellikle okullarda etkinlik için alım yapacaksanız set halindeki ürünlerimizi alarak fiyat avantajı kazanabilirsiniz. 10, 20, 30 veya modele göre içeriği değişen setlerimizi satın alabilirsiniz.

Ofisiniz için kullanacağınız Türk bayrağı Atatürk baskılı olsun istiyorsanız baskı tasarım ücretinin de siparişinize ekleneceğini bilmelisiniz. Bayrak ve Atatürk baskısının kullanılması nedeniyle fiyatta artışla karşılaşabilirsiniz.

Bayraklarımızda raşel, alpaka ve saten kumaş tercihinde bulunulmuştur. Seçtiğiniz Türk bayrağı modelinin kumaşı nedeniyle ödeyeceğiniz fiyat değişir. Bunun için kumaş seçiminde bulunmalı ve bütçeniz için uygun kumaşı seçmelisiniz.

Kumaş Türk bayrağı kullanmak istiyorsanız tek yönlü veya çift yönlü baskı tercihinde bulunabilirsiniz. Çift yönlü baskıyı tercih ederseniz bayrağın iki yönünden de bayrak simgesinin görünür olmasını sağlayabilirsiniz. Bu durumda tercihinizin tek veya çift yönlü baskıdan yana olması fiyatın değişmesine neden olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.