Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Yelken Bayrak Nedir?

Reklam çalışmaları için hazırlanan ve üzerinde marka ya da ürünle ilgili baskılara yer verilen bayrak çeşidine yelken bayrak denir. Bayrağın bu ismi alması görünüm itibariyle yelkeni andırması nedeniyledir. Bu bayraklar rüzgara karşı dayanıklı olduğu bilinen raşel kumaş kullanılarak hazırlanan ürünlerdir. Raşel kumaş üzerine tanıtımı yapılacak ürünün veya markanın baskıları yapılır. Böylelikle insanların dikkatini çekmesi sağlanmış olur.

Dış mekanlarda tanıtım yapmak için hazırlanan yelken bayrak ayrıca olta bayrak, dubalı bayrak ve plaj bayrağı isimleriyle anılan ürün çeşididir. Rüzgar yönüne göre dalgalanma özelliği olan bu bayrak özellikle tanıtımın yapılacağı alana yerleştirilerek insanların dikkatini çekmeye çalışılır.

Yelken bayrak genel olarak dikine hazırlanan alaşımlı direk üzerine yerleştirilir. Bu direk ise dubalarla desteklenir. Böylelikle bayrağın yerleştirileceği alanda güvenli şekilde durması ve dikkat çekmesi sağlanmaya amaçlanır.

Reklam çalışmaları için yaygın şekilde kullanılan yelken bayrak raşel kumaş sayesinde iki yönlü olarak görünüm sağlar. Böylelikle dış mekanlara yerleştirildiğinde iki yönden de insanların marka, ürün veya hizmet ismini görmelerine yardımcı olur. Bu sayede kişilerin aradıkları mekana ve ürüne ulaşmalarını kolaylaştırır.

Mekanlarda kapı önüne veya bahçe gibi alanlarına yerleştirmek için ideal olan yelken bayrağı farklı model ve renk seçenekleriyle üretilir. Böylelikle mekana uyum sağlayarak kullanılır. Ayrıca renk seçeneklerinin bulunması sayesinde marka renkleri kullanılarak hazırlanması mümkündür. Parlak kumaş üzerine kaliteli şekilde baskı uygulandığı için olumsuz hava şartlarında hasar görmeden kullanılır. Ayrıca parlaklığı sayesinde insanların dikkatini çeker.

Markanız, ürününüz ve hizmetinizin tanıtımını yapmak için kaliteli ürünler arıyorsanız Ofis Bura yelken bayrağı ürünlerini satın almalısınız. Bu bayrakları mekanınızın önüne yerleştirerek görünürlüğünü artırabilirsiniz. Ayrıca bu bayrakları fuarlar ve etkinliklerde tanıtım stantları önüne yerleştirerek ilgi çekebilirsiniz.

Yelken bayrak ihtiyacınız varsa mekanınız, markanız ve hizmetinize uygun modelleri sitemizde bulabilirsiniz. Logo, marka ismi ve ürün bilgilerini vererek size özelleştirilen yelken bayrakları kullanmaya başlayabilirsiniz. Güvenli ödeme ve kargo yöntemleri ile siparişinizi kısa sürede teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Neden Yelken Bayrak Tercih Edilmeli?

Kaliteli kumaş kullanılarak hazırlanan yelken bayrak modelleri her sektörde tercih edilmeye başlayan ürünler arasında bulunur.

Bu bayrakları diğer bayraklardan ayıran ve tercih edilmesini sağlayan özellikler şunlardır;

Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda yelken bayrağı kullanılmasının mümkün olması tercih edilmesinin en temel sebepleridir.

Kişilerin istedikleri ebatlarda üretilebilmeleri bu bayrakların sıklıkla tercih edilmesini sağlar.

 • Renk skalasının gelişmiş olması nedeniyle yelken bayrak marka renklerini simgeleyecek özelliklerde tasarlanabilir. Bu da her marka veya sektörde tercih edilmesini kolaylaştırır.
 • Polyester iplik kullanılarak hazırlanan raşel kumaşa sahip olması yelken bayrak modellerinin dayanıklı olmasını sağlar. Bu nedenle uzun süre kullanım isteyen kişiler tarafından tercih edilir.
 • Kaliteli baskı yöntemi uygulanarak hazırlanan yelken bayrakları olumsuz hava şartlarından etkilenmez. Bu sayede renk ve parlaklığı ilk günkü gibi kalır.
 • Temizlik ve yıkama işlemlerinin kolayca yapılması nedeniyle yelken bayrak her alanda kullanılabilen bir reklam ürünüdür.
 • Kullanım alanlarına kurulumu kolay olduğu için her sektör tarafından tercih edilir.
 • Yelken bayrak için tek veya çift yönlü baskı uygulanabilmesi tercih edilme nedenlerinden birisidir. Böylelikle çift yönlü baskı yapıldığında iki yönden de görüş sağlar.
 • Maliyetinin düşük olması nedeniyle yelken bayrak diğer bayrak modellerine oranla daha fazla tercih edilebilen bir üründür.

Bunların dışında yelken bayrak gösterişli görünümü ve işlevsel olması nedeniyle tercih edilir. İnsanların mekana çekilmesi, ürünleri tanıması ve markanın görünür hale gelmesi gibi amaçlarla kullanılır.

Yelken Bayrak Kurulumu Nasıl Yapılır?

Ofis Bura ürünleri arasında bulunan yelken bayrakları satın almak istiyorsanız model seçiminde bulunabilirsiniz. Yelken bayrak modeli seçtikten sonra aldığınız ürünün kurulumunu nasıl yapacağınızı merak edebilirsiniz. Bu bayrakların kurulumu için teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur. Kurulumu hızlı ve oldukça kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yelken bayrak kurulumuna satın aldığınız ürünün paketini açarak başlarsınız. Paketi açtıktan sonra ilk olarak dubayı sağlam bir zemin bularak yerleştirmelisiniz. Bu zemini özellikle işletmeniz veya tanıtım yapacağınız alan çevresinde bulmalısınız. Zemini belirledikten sonra dubayı doğru şekilde yerleştirmelisiniz.

Dubayı yerleştirdikten sonra yelken bayrak direğinin duba ile bağlantısını kurmalısınız. Bu aşamada birleştirme aparatlarından yararlanmalı ve yaptığınız birleştirme işleminin sağlamlığından emin olmalısınız. Duba ve direği yerleştirdikten sonra son aşama olarak bayrağın yerleştirilmesine geçmelisiniz.

Direk üzerine yerleştirilecek yelken bayrağı için birleştirme halkasına ihtiyacınız vardır. Bu halka paket içerisinde bulunur. Bu halkayı alarak direğin en üst bölümüne bayrağın bağlanmasını sağlamalısınız. Bağlama işlemini yaptıktan sonra bayrağın konumu, genişliği ve duruşu ile ilgili ayarlamaları doğru şekilde yapmalısınız. Ayarlamaları eksiksiz şekilde yaptıktan sonra kurulum işlemini tamamlarsınız.

Yelken bayrak kurulumunu tamamladıktan sonra karşıdan bayrağınızın nasıl göründüğüne bakmalısınız. Görünüm yönünden herhangi bir aksilik varsa gidererek mekanınızın, standınızın veya fuar alanında bayrağınızın en doğru şekilde dalgalanmasını sağlamalısınız. Böylelikle insanlar tarafından görünür hale gelerek markalarınızın ilgi görmesini sağlayabilirsiniz.

Seçtiğiniz yelken bayrağı dubalı model olmayabilir. Bu durumda kurulum işlemini yaparken bayrak direğinin sabitlenmesini sağlayacak malzemelere ihtiyacınız vardır. Bunun için toprak, taş veya çakıl gibi malzemelerden yararlanabilirsiniz. Bunun dışında duba işlevi görecek malzemeleriniz varsa onları sabitleme için kullanabilirsiniz. Böylelikle direğinizin rüzgar veya yağışlardan etkilenmeden sabit kalmasını ve bayrağın direk üzerinde dalgalanmasını sağlayabilirsiniz.

Yelken Bayrak Nerelerde Kullanılır?

Ofis Bura yelken bayrak modellerimiz sektörlere göre tasarlanır. Her sektörün ilgi göstereceği detaylar tasarımlarda bulunur. Böylelikle model seçiminde alıcıların tercihi kolaylaştırılır.

Özgün tasarıma sahip yelken bayrağı modellerinin kullanıldığı alanlar şunlardır;

 • Dükkan önleri: Kullanım alanlarının başında dükkan önleri gelir. Dükkan isminin veya ürün markalarını içeren yelken bayrağı en dikkat çekecek alana yerleştirilir. Bu sayede insanların dükkanlara çekilmesi sağlanır.
 • Fuarlar: Fuarlar yelken bayrak görebileceğiniz alanların başında gelir. Markaların tanıtımı için düzenlenen fuarlarda stantlar önüne yerleştirilen bayraklar görünürlük sağlar. Ayrıca markanın reklamına katkı sağlar. Bayrağı gören kişilerin ürün veya markalar hakkında bilgi almak istemeleri mümkün olur.
 • Devlet kurumları: Devlet kurumları yelken bayrak kullanım alanlarından birisidir. Kurumun ismi veya amblemi bayrak üzerine baskı yapılır. Bu sayede kurum girişi veya bahçesine yerleştirilerek insanların kurum hakkında bilgi almasına yardımcı olur. Ayrıca kuruma saygınlık kazandırmış olur.
 • Plajlar: Plaj bayrağı olarak da anılan bu ürünler plajlarda yaygın şekilde kullanılır. Reklam yapmak için tercih edilen bu ürünler insanların ilgili plaja veya tesise gelmesine yardımcı olur.
 • Avm-market: Avm ve marketlerde yelken bayrak kullanılır. Markaların görülmesine ve insanların aradıkları markanın bulunması nedeniyle ilgili markete veya avmye girişine yardımcı olurlar.
 • Firma açılışı: Firma açılışlarında mekan süslemelerine yelken bayrak da eklenir. Böylelikle açılış yapan firma isminin tanınmasına yardımcı olur. Bayrakta yazan isim sayesinde insanların ilgi göstermesi ve buna bağlı olarak da satışlarda artış yaşanır.
 • Eczane: Dubalı bayrakların kullanıldığı alanlardan birisi de eczanelerdir. Pek çok markaya ait ürünü içeren eczanelerde ürünlerin tanınması yelken bayrak sayesinde mümkün olur. Ürün markalarının dışında eczane isminin de bayraklarda yazdığı görülür.
 • Eğitim kurumları: Eğitim kurumları yelken bayrak görülebilecek alanlardan birisidir. Okulun temizliğini vurgulamak amacıyla bu bayraklar kullanılabilir. Bunun dışında okulun tanıtımına da katkı sağlayan ve okul dışına yerleştirilen bayraklar vardır.
 • İletişim merkezi: Kullanım alanları arasında iletişim merkezleri yer alır. Abone sayısını artırmaya çalışan iletişim merkezleri yelken bayrak kullanarak dikkat çekmeye çalışırlar. Bayrakların yanına yerleştirdikleri tanıtım masaları ile ürünlerinin veya paketlerinin tanıtımını yaparak insanların gelmesini sağlarlar.
 • Benzin istasyonları: Benzin istasyonları yelken bayrak kullanılan adreslerden birisidir. Buralarda genellikle takım halinde alınan bayraklar kullanılır. Böylelikle hangi marka yakıtın satıldığı veya marka ismi bayraklarda yer alarak kişilere bilgi verir.
 • Konser alanları: Konser alanları yelken bayrak görebileceğiniz alanların sonuncusudur. Bu alanlarda özellikle sponsor durumunda olan firma ve markaların bayrakları bulunur. Böylelikle konsere katkısı olan isimlerin tanınması sağlanır. Bayrağın yer alması reklam yapmayı kolaylaştırdığı için pek çok sektördeki firma tarafından tercih edilir.

Bu alanlar dışında ise yelken bayrak kampanya yapılmak ve insanlara ulaşılmak istenen her alanda kullanıma uygun reklam ürünüdür. İç veya dış mekan fark etmeksizin yerleştirilerek kullanımı sağlanır. Bu aşamada bayrak ebatlarının kurulacağı alanla uyumlu olmasına özen göstermek yeterli olur.

Yelken Bayrak Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Reklam çalışmalarınızda yelken bayrak kullanmak istiyorsanız bayrak üretimi yapan firmalar üzerinden siparişinizi verebilirsiniz. Ebat, renk ve model seçimini markanıza, ürününüze veya firmanıza uygun olarak seçerek yelken bayraklarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Verdiğiniz yelken bayrak siparişinde sorun yaşamanız sizin için zaman kaybı yaratır. Bu nedenle sipariş vermeden önce dikkat etmeniz gereken konuları bilmeniz gerekir.

Bu konular şunlardır;

 • Siparişleriniz için güvenilir firma, mağaza veya web sitesi seçmelisiniz.
 • Reklam çalışmalarınız için uygun olacak yelken bayrağı modelini seçmelisiniz.
 • Bayrak siparişi oluştururken firma isminizi, marka logonuzu veya diğer bilgileri doğru yazdığınızdan emin olmalısınız. Tüm bilgilerin doğru olduğunu düşündüğünüzde siparişi onaylamalısınız.
 • Yelken bayrak tasarımı için firmanızı veya markanızı temsil edecek renklerin kullanılmasını istemelisiniz.
 • Bayrağı yerleştireceğiniz alanın büyüklüğüne göre olta bayrak ebat seçiminde bulunmalısınız. Böylelikle mekanla yelken bayrak uyumunu sağlayabilirsiniz.
 • Satın alacağınız bayrağın kumaş ve malzeme kalitesi hakkında bilgi aldıktan sonra siparişinizi vermelisiniz.
 • Reklam veya kampanya için yelken bayrak sipariş etmeden önce fiyat araştırması yapmalısınız. Bütçeniz için uygun olan modeli seçmelisiniz.
 • Satın alacağınız yelken bayrağı üzerinde resim ve amblem bulunmasını istiyorsanız gerekli içerikleri Whatsapp üzerinden firmaya göndermelisiniz.
 • Sipariş vereceğiniz yelken bayrak için avantaj ve kampanya seçeneklerini öğrenmelisiniz. Böylelikle fiyat konusunda ekstra avantaj yaşayarak ekonomik yönden sıkıntı yaşamazsınız.

Sorun yaşamaksızın yelken bayrak sahibi olmak istiyorsanız Ofis Bura olarak sizleri bekliyoruz. Kaliteli, uygun fiyatlı ve dayanıklı bayraklar için kategorimizi inceleyerek uygun modeli seçmelisiniz. Ekibimiz verdiğiniz siparişi hızlı şekilde hazırlayarak sizlere ulaştırır ve zaman kaybetmeden kullanmaya başlamanızı sağlar.

Yelken Bayrak Ürün Kurulumu Nasıl Yapılır?

Sipariş edeceğiniz yelken bayrak veya diğer ismiyle plaj bayrağı kurulumu için tereddüt yaşamanıza gerek yoktur. Bayrağın kurulumunu kolayca yapabilirsiniz. Kurulum yapmadan önce ilk olarak bayrağın yerleştirileceği alanı belirlemelisiniz. Bu alan insanların dikkatini çekecek bir alan olmalı ve bayrak görünür olmalıdır.

Yelken bayrak kurulumu öncesinde ayrıca uygun zemin seçimi yapmalısınız. Direğin sabit durabileceği düz bir zemin idealdir. Özellikle eğim ve çukur olmasından kaçınmalısınız. Zemin belirlendikten sonra bayrak direğinin sabitlenmesini sağlamalısınız.

Direğin sabitlenmesi için satın aldığınız modelin dubası varsa dubayı kullanabilirsiniz. Duba bulunmuyorsa direğin sabit durmasını sağlayacak bidon, toprak veya taş gibi eşyalardan yararlanmalısınız. Bayrak direğinin sabit durmasını sağladıktan sonra bayrağı direğe takma işlemine geçmeniz gerekir. Kumaştan oluşan bayrağın direğe yerleştirilmesi için paket içerisinde bulunan birleştirme halkasını kullanabilirsiniz.

Bu halka sayesinde kumaşı direğe sabitleyebilirsiniz. Paket içerisinde halka bulunmuyorsa ip veya kumaşı bağlamak için kullanabileceğiniz malzemelerden yararlanabilirsiniz. Bağlantıyı tamamlamadan önce bayrağın duruşunu ve genişliğini uygun şekilde ayarlamalısınız.

Dubalı veya dubasız yelken bayrak ile bayrak direği bağlantısını yaptıysanız kurulum işlemini tamamlamışsınız demektir. Bu aşamadan sonra geriye yalnızca bayrağın nasıl göründüğünü izlemeniz gerekir. İzleme sonucunda herhangi bir hata görürseniz işlemi yeniden tekrarlayabilirsiniz.

Yelken Bayrak Ölçüleri Nasıldır?

Marka tanıtımı için yelken bayrak kullanılacaksa ürünün yerleştirileceği mekan ve alana uygun ölçülerde hazırlanması gerekir. Ölçülerin uyumlu olması sayesinde bayrağın görünmesi sağlanır ve bu da insanların ilgisini beraberinde getirir.

Popüler reklam araçlarından olan yelken bayrak ölçüleri yaygın olarak şöyle görülür;

 • 70x300 cm
 • 70x400 cm
 • 75x200 cm
 • 75x250 cm
 • 75x300 cm
 • 90x300 cm
 • 100x300 cm
 • 100x400 cm
 • 110x250 cm
 • 110x300 cm

Görünüm olarak L şeklinde olan yelken bayrak siparişi verecekseniz ölçü seçimi yaptıktan sonra siparişinizi tamamlamalısınız. Bu ölçüler dışında üretim yaptırmayı düşünüyorsanız sipariş öncesinde firmamızla görüşerek verdiğiniz ölçütlerde üretim yapılıp yapılmayacağını öğrenmelisiniz. Böylelikle kullanımınıza uygun bayrakları edinebilirsiniz. Ayrıca bayrakların ölçüleri değiştikçe ağırlıklarının değiştiğini bilerek hareket etmelisiniz.

Yelken Bayrak Çeşitleri Nelerdir?

Açık alanlarda promosyon ve reklam yapmaya yardımcı olan yelken bayrak sektörler ve firmalara özel olarak hazırlanır. Bu nedenle bayrakların çeşitlerinin olduğunu söylemek mümkündür.

Ofis Bura ekibinin tasarlamış olduğu yelken bayrak çeşitleri şunlardan oluşur;

 • Dubalı: Dubalı plaj bayrakları içerisinde duba bulunan ürünlerdir. Bu sayede bayrağın yerleştirilmesi için ekstra malzemeye gerek duyulmaz. Duba sayesinde bayrak direği sabitlenerek kullanım mümkün olur.
 • Dubasız: Dubasız yelken bayrak paket içerisinde duba olmayan ürünlerdir. Bu durumda bayrak direğinin sabit kalması için ekstra malzeme ihtiyacı duyulur. Bidon, taş veya toprak gibi malzemelerle direğin sabitlenmesi mümkündür.
 • Küçük boyutlu: Tanıtım için kullanılacak yelken bayrak çeşitlerinden birisi küçük boyutlu bayraklardır. Bu bayraklar kapalı veya küçük alanlar için uygundurlar. Bayrak direği ve bayrak kumaşı daha küçük ebatlardadır. Böylelikle yer avantajı sağlarlar.
 • Orta boyutlu: Orta boyutlu yelken bayraklar standart ölçülere sahiptir. Hemen her alanda kullanıma uygundur. Ne büyük ne küçük oldukları için görünürlük konusunda da sıkıntı yaşatmazlar.
 • Büyük boyutlu: Büyük alanlar için tasarlanan yelken bayrak çeşitleri büyük boyutlu olarak isimlendirilir. Özellikle geniş bir alanda kullanılmaya uygundur ve büyük boyutları sayesinde uzaktan da görünebilirler.
 • Çok büyük boyutlu: Konsolosluklar, devlet kurumları ve cumhurbaşkanlıkları gibi alanlarda kullanılan yelken bayrak çok büyük boyutlu bayrak çeşitleridir. Devasa boyutları sayesinde prestij ve görünürlük kazandırırlar. Ülkenin ismi veya amblemini içeren bu bayraklar pek çok resimde de yer alırlar.
 • Özel tasarım bayrak: Satın alınabilecek yelken bayrak çeşitlerinden birisi de özel tasarım olan bayraklardır. Bu bayraklar satın alacak kişi tarafından tasarlanan ve kişiye özel olan bayrakları oluşturur. Amblem, kumaş rengi ve diğer detaylar hep kullanıcı tarafından belirlenir. Oluşturulan modelin tamamlanmasının ardından firmamıza gönderilerek üretilmesi sağlanır. Böylelikle benzeri olmayan bir bayrağa sahip olmak mümkün olur.
 • Takım bayrak: Alınabilecek son yelken bayrak çeşidi takım bayraklardır. Bu bayraklar özellikle benzin istasyonu gibi alanlarda kullanım için tasarlanırlar. Genellikle 3 bayraktan oluşurlar. Bu bayrakların boyutları ise küçük, orta ve büyük boyutlu olarak görülür. Böylelikle açık alana sırayla yerleştirilerek dikkat çekici görünüm oluştururlar.

Farklı Stilleriyle Yelken Bayrak Modelleri Nelerdir?

Ofis Bura yelken bayrak ürünleri standart stile sahip değildir. Müşterilerin istekleri ve sektörlere hitap etme ihtiyacı nedeniyle farklı stillerde bayrak modelleri tasarlanır. Bu da her firmanın bu bayrakları edinerek kullanmalarına yardımcı olur.

Yelken bayrak modellerini bayrakların kullanılacağı sektöre, iç veya dış mekana göre ifade etmek mümkündür. Her sektörün kendine özgü bir rengi bulunduğundan o renge uygun bayrağın hazırlanması gerekir. Böylelikle bayrakta belirtilen markanın hangi alanda olduğu ve hangi hedef kitleye hitap edeceği öğrenilmiş olur.

Gıda ve yemek sektörü için yelken bayrak satın alınacaksa kişilerin ilgisini çekmek için bayraklarda yemek resimlerine veya logolara yer vermek gerekir. Böylelikle özellikle yolda acıkan kişilerin bayrağı görerek mekana ulaşmaları kolaylaşmış olur. Özellikle avm ve tesis önlerine yerleştirilen bayraklar sayesinde kişilerin tercih etme imkanını değerlendirmeleri mümkün olur. Hangi yiyecekleri ulaşabileceklerini öğrenen kişiler o mekana giriş yaparak ekonomiye katkı sağlarlar.

Fuar alanlarında kullanmak için yelken bayrak sipariş edecek kişilerin ebatları dikkate almaları gerekir. Fuarlar genellikle kapalı alanlarda olduğu için bayrak direk boyu ve bayrak kumaş boyunun yüksek olmamasına özen göstermek gerekir. Aksi durumda mekana uyum sorunu yaşanır ve hareket kısıtlamasına neden olur. Bunun için 70x300 cm, 70x400, 75x200 cm, 75x250 cm ve 75x300 cm ölçülerine sahip bayrak çeşitlerini sipariş etmelisiniz.

Açık alanlar için yelken bayrak sipariş edilecekse direk boyu 4 metreye ulaşan bayrakların alınabileceği bilinmelidir. Bu sayede yüksekten de markanın veya hizmetin görülmesine yardımcı olur. Bu da insanların bayrağın bulunduğu alana ulaşmasını sağlar. Buna bağlı olarak da hem reklam yapılmış olur hem de müşteri kazanımı sağlanır.

Yelken bayrak modellerinde görülen en önemli özellik ayarlanabilir olmalarıdır. Bu özellik sayesinde işlevini bitiren bayrağın farklı bir alanda kullanılması mümkün olur. Bu da yeniden bayrak sipariş etme zorunluluğunu ortadan kaldırır. Özellikle kaliteli polyester ipten elde edilen raşel kumaş kullanılarak tasarlanan bayrakların renk kaybı yaşamamaları nedeniyle uzun yıllar farklı amaçlarla kullanılmaları mümkün olur.

Ürünlerinizin ve mekanınızın tanıtımını yapmak istiyorsanız sizlerde uygun bulduğunuz yelken bayrak çeşidini sipariş edebilirsiniz. Ayarlanabilir ölçüleri sayesinde istediğiniz alan ve farklı zamanlarda bayrağınızı kullanabilirsiniz. Bayrakları kullanım sonrasında ortaya çıkan yıkama ve temizleme ihtiyacını da kolay şekilde giderebilirsiniz.

Yelken Bayrak Fiyatları 2024

Reklam çalışmalarınızı yelken bayrak kullanarak yapmayı istiyorsanız modellerimizi inceleyerek markanızı yansıtacak bayrağı seçebilirsiniz. Ürünlerimizde yer alan fiyatlar 2024 fiyatlarıdır. Böylelikle güncel fiyatlarla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yelken bayrak modellerimizde fiyatlar bayrağın boyutu, modeli ve tasarım özelliklerine göre belirlenmiştir. Bu nedenle incelediğiniz her modelde belirtilen ücreti ödemeniz gerekir. Kategorimizi incelediğinizde bayraklarımızdaki fiyatların 600-800 TL aralığında olduğunu görebilirsiniz.

Reklam çalışmalarınız için birden fazla yelken bayrak kullanmak isteyebilirsiniz. Bu durumda ödeyeceğiniz ücret alacağınız bayrak sayısıyla orantılı olarak değişiklik gösterir. Bu nedenle siparişinizi oluşturduktan sonra ödeyeceğiniz ücreti net olarak görüp ödemenizi yapabilirsiniz.

Firmanızı tanıtmak için yelken bayrak alışverişini kargo ücreti ödemeden yapabilirsiniz. Bunun için alışveriş tutarınızın 500 TL üzerinde olması yeterlidir. Bu sayede aldığınız ürün istediğiniz adrese kargo ücreti ödemeksizin teslim edilir.

Sık Sorulan Sorular

Uygun Fiyatlı Yelken Bayrak Var Mıdır?

Firmanız için uygun fiyatlı yelken bayrak ürününüzü Ofis Bura sayfamızdan satın alabilirsiniz. Özellikle dubasız ve küçük ebatlı olan bayraklarımızın fiyatları oldukça uygundur. Bunun dışında kampanyalarımızı takip ederek bayraklar için fiyat avantajı kazanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.